Размяна на коледни картички

  • 30 158
  • 638
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Bec
 разменя ме си адресите на лични и пращаме Коледни картички.... миналата година имах около 50 Crazy

# 16
  • Мнения: 2 907
И аз се включвам.

Имам едно предложение за адресите. Примерно всеки си праща адреса на един потребител. Този потребител прави един списък ( например в Уърд ) като го слага някъде и ще се влиза с парола и ник там. Така всеки си избира хората, на които желае да прати и най-важното е, че ще има изненада! За мен е най-важното да бъда изненадана. Иначе ако си пратя адреса на ЛС, то си е просто "просене" на картичка. Миналата година с цел да бъда изненадна си бях написала адреса в темата, така получих от най-невероятните хора. Но сега не ми се ще да натяквам пак по този начин.

Ако някой е съгласен с моето предложение или има друго, по-практично, да пише!  Wink

# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мистик, чудесна идея! Трябва тогава да изберем страница, която да се отваря навсякъде, и някой от хората, които миналата година са пращали картички, да постне начален списък, и всеки да си добавя вътре данните, или да коригира съответно свои.

А какво е гном, и вкусно ли е?  Rolling Eyes

# 18
  • софия
  • Мнения: 4 985
И аз се включвам.

Имам едно предложение за адресите. Примерно всеки си праща адреса на един потребител. Този потребител прави един списък ( например в Уърд ) като го слага някъде и ще се влиза с парола и ник там. Така всеки си избира хората, на които желае да прати и най-важното е, че ще има изненада! За мен е най-важното да бъда изненадана. Иначе ако си пратя адреса на ЛС, то си е просто "просене" на картичка. Миналата година с цел да бъда изненадна си бях написала адреса в темата, така получих от най-невероятните хора. Но сега не ми се ще да натяквам пак по този начин.

Ако някой е съгласен с моето предложение или има друго, по-практично, да пише!  Wink

мм даааа, навремето когато още интернет не беше толкова популярен имаше така наречените "friend ship book'  - правиш малко тефтерче от няколлко страници и си написваш адреса и хобитата например, или музика ит.н. и го пращаш на някой, той от своя страна си написва своите и го изпраша на някой друг и така нататък , като всеки си преписва адресите на хората които хареса.Последния(като се запълни тефтерчето го изпраща на първия(собственика).И така за няколко месеца книжката обикаля много места.Гадното беше ако попадне в ръцете на някой мързел които не го предаваше нататък

А ще приемете ли хора които са в България , Искам и аз да съм в кюпа! Hug

# 19
  • Мнения: 7 914
Амели
 разбира се  bouquet

mystic
 идеята е добра.. но пак адресите стават обществено достояние... всеки ще може да влиза с паролата Rolling Eyes... или паролата да се праща също на лични на тези, които са си дали адреса? newsm78
 а дали няма да е добре да се слага по едно "х"-сче на този, който си избрал да пратиш картичка.. накрая да не стане , че новите участници като Амели, milepetrova например да се окажат без картичка например, а ние който се знаем от чужбинския да имаме по няколко десетки Thinking

# 20
  • Мнения: 2 907
Идеята ми беше само паролата да се праща на лични. Ако всеки, който желае си сложи адреса, ще се съберат и ще имаме свободната воля да си пращаме картички на който желаем.
И нали четем темата в същото време, защо Амели и милипетрова ще останат без? Не мисля, че ще останат  Wink Поне аз лично НЕ съм на принципа " пращам само на познати или мои хора". Просто ми се иска да не знам предварително от кого ще получа картичка, магията се губи така.

Иначе аз имам един списък от миналата година с около 30тина адреси, но не бих го сложила ако нямам потвърждение от хората. Затова е добре всеки да слага собствения си, пак бързо ще се съберат.
Но никой не насилвам, ако има и други съгласни, нека пишат, тогава ще измислим нещо  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 365
И аз мисля, че идеята е добра, но ... от друга страна наистина може някой хора да изпратят на 5 човека, а да получат само от 2-3... не е справедливо така, нали?
МИналата година си пращахме адресите на лични, и като някой ти отговори на него му пращаш... иначе знаеш, че на него не мус е занимава въобще с идеята. Но както реши мнозинството.

# 22
  • Мнения: 2 907
Аби, ако някой, на който аз не съм първоначално пратила, ми прати - то аз му отговарям! Така играта дори става по-интересна! Първата партида е няколко картички за хора, на които искам спонтанно да пратя. Втората партида е за тези, които са ме изненадали, а не съм им пратила. И третата партида при мен е за още по-спонтанни решения.

Вижте сега, вие си ги пращайте на лични, за мен не е проблем. Ще измисля нещо за тези чешити като мен, които искат да не знаят и ще ви покажа резултата. Лов енд пийс  Peace

Аз като невероятен фен на пощенските картички, не искам да има смут и неразбирателство в темата! Ще измисля нещо за това, което бях предложила  Wink

# 23
  • Мнения: 764
привет на всички. искам да използвам темата и да помоля нещо. луд фен съм на тема гоблени. иска ми се от цял свят да имам гоблен. та молбата ми е, ако някой се навие да ми купи от държавата, в която живее и да ми го изпрати, като разбира се аз си поемам цената на гоблена и доставката. ако ина навити, моля на лс  Hug

Не знам как е по света,но тук гоблените са непознати.Шият на бяла панама с бод кръст4ета разли4ни мотиви,но гоблени няма.За това мен ме гледат като полезно изкопаемо и цъкат като 4асовници....Ина4е много им харесват PeaceНа мен ми носят от БГ,а можеш да влезеш в goblenite.com и там да си харесаш Peace

# 24
  • Мнения: 2 907
Който иска да си напише адреса, нека го направи ето тук : http://kartichkibg.multiply.com/journal/item/1/Adresi_

Оставям страницата за няколко часа отключена, не мисля, че освен нас някой ще ходи да си преписва адреси. Написах моя, остава тези от вас, които искат да допълнят да адд-нат един риплай  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 7 803
привет на всички. искам да използвам темата и да помоля нещо. луд фен съм на тема гоблени. иска ми се от цял свят да имам гоблен. та молбата ми е, ако някой се навие да ми купи от държавата, в която живее и да ми го изпрати, като разбира се аз си поемам цената на гоблена и доставката. ако ина навити, моля на лс  Hug

Не знам как е по света,но тук гоблените са непознати.Шият на бяла панама с бод кръст4ета разли4ни мотиви,но гоблени няма.За това мен ме гледат като полезно изкопаемо и цъкат като 4асовници....Ина4е много им харесват PeaceНа мен ми носят от БГ,а можеш да влезеш в goblenite.com и там да си харесаш Peace
аз български имам. искам чуждестранни. шиенето на кръстчета си пак гоблен, просто с друг вид бод. ако искаш повече инфо по въпроса, ела в темата за гоблените  Hug

# 26
  • софия
  • Мнения: 4 985
Който иска да си напише адреса, нека го направи ето тук : http://kartichkibg.multiply.com/journal/item/1/Adresi_

Оставям страницата за няколко часа отключена, не мисля, че освен нас някой ще ходи да си преписва адреси. Написах моя, остава тези от вас, които искат да допълнят да адд-нат един риплай  Simple Smile

аз си написах адеса ,ама не съм сигурна че реплайнах по правилния начин.Би ли погледнала?

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Който иска да си напише адреса, нека го направи ето тук : http://kartichkibg.multiply.com/journal/item/1/Adresi_

Оставям страницата за няколко часа отключена, не мисля, че освен нас някой ще ходи да си преписва адреси. Написах моя, остава тези от вас, които искат да допълнят да адд-нат един риплай  Simple Smile

За пускане на риплай иска регистрация  Rolling Eyes, иначе не ти публикува поста - Your reply is saved and will be posted as soon as you register or sign in - това ми изписа...

# 28
  • Мнения: 2 907
О, ама че тъпо, хич не се и сетих! Да, на Амели и има адреса, мерси!
Значи, влизайте с тази регистрация, която направих.
ID - kartichkibg
parola: napoleon

И на Вес и има вече адреса

# 29
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аааа,не е 4естно Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms,тази тема си я моя Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms.


Иййй зна4и пак ме изпревари Wink
КОйто иска да си праЩа адреса на ли4ни ,на вси4ки ,Ще пратя Wink

На мен ми е за трета година ве4е Wink

Нали аз подхванах навремето тази мания,та сега не мога да се откажа от нея Crazy

ИМало една английска мама ,която ни се смеела на карти4ките и на това,4е сме си ги изпраЩали.
Моля да се обьрне кьм мен за да и обясня аз колко сьм Щастлива след като преди 3 години се престраШих да предложа това"мероприятие" Laughing


4акам адреси моля.....е    ако има оЩе някой на който му нямам адреса де Wink

Общи условия

Активация на акаунт