Самотна майка,води неравна битка с живота.

  • 3 497
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Случайно попаднах на тази статия:
http://www.bgsever.info/br-36_2007/stranici/str-11.htm
Дали не можем да помогнем с нещо?

# 1
  • Мнения: 6 206
Ако се наеме някой да прави нещо и разбере кога е рождения ден на децата, моля да се свърже с мен. Ще измисля разни неща.

# 2
  • Мнения: 274
Тук имаше една дама, социален работник от Враца, humanis май беше, може би тя може да помогне да й открием координатите.

# 3
  • София
  • Мнения: 589
Тук имаше една дама, социален работник от Враца, humanis май беше, може би тя може да помогне да й открием координатите.

ДА, humanis e.

# 4
  • Мнения: 11
Здравейте, мами!
Децата на тази смела майка са ученици със СОП към нашия Ресурсен център. Още утре ще видя в досиетата рождената им дата, и ще ви кажа кога е. Засега единственото, което успяхме ние да направим, е да осигурим брайлови учебници от училището за деца с нарушено зрение в София, и чакаме да пристигнат. Осигуряваме и до някаква степен брайлова хартия, но е недостатъчна:(
С удоволствие ще ви окажа съдействие в благородното начинание!

# 5
  • Мнения: 32
Моля дайте адреса на майката. Бих искала да изпратя коледни подаръци за децата. На какъв подарък биха се радвали момичинцата? Те са големички вече и не знам какво би им харесало.

# 6
  • Мнения: 686
Писах в темата за Враца в отчетни.
Дано се включи някоя мама с координати на семейството.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 871
Ние се познаваме..децата ни ходят заедно във дневдия център за деца с увреждания...

# 8
  • Мнения: 686
Здравей margi_vr!
Много се радвам ,че се включи.Много искам да зарадвам с нещо тази майчица и нейните дечица.
Моля те говори с нея дали би приела подараци .От какво имат нужда?Ако може тел. или адрес.
Ако тя има възможност би могла сама да пише тук за да и помогнем с нещо.Тя го заслужава.
 Възхищавам се на нейната борбеност след всичко което и се е случило. Hug

# 9
  • Мнения: 5 228
Ние се познаваме..децата ни ходят заедно във дневдия център за деца с увреждания...

Марги, наистина, питай я от какво има нужда.

# 10
  • Мнения: 11
Рожденият ден на Ани и Хриси е на 30 март. Адресът ще ви пратя на лични. Когато видя майката, ще питам от какво имат нижда момичетата.

# 11
  • Мнения: 6 206
Рожденият ден на Ани и Хриси е на 30 март. Адресът ще ви пратя на лични. Когато видя майката, ще питам от какво имат нижда момичетата.
Ок, тогава, прати ми адреса им на лични. Нека като наближи рождения ден, тогава да ги попитаме. Ще ти пиша, моля, ако забравя към началото на март да ми напомните.

# 12
  • Мнения: 11
Днес говорих с майката и тифлопедагожката на Ани и Хриси. Децата ще се радват на всичко, независимо дали са играчки или дрешки. Мечтаят да имат голяма топка за скачане с дръжка или ушички. За часовете по физическо ще им е полезна дрънкаща топка среден размер. А за часовете по математика комплект помагала на брайл. Игри за слепи като "дама" или "Не се сърди човече" също ще са им от полза. Има и книжки с текстура и релеф за слепи. Децата са високи 120 и 130 см. Благодарим на всички, които изявяват желание да помогнат!

# 13
  • Мнения: 5 228
Аз ще им изпратя топка за скачане, само ми дайте адрес.

# 14
  • Мнения: 686
Днес говорих с майката и тифлопедагожката на Ани и Хриси. Децата ще се радват на всичко, независимо дали са играчки или дрешки. Мечтаят да имат голяма топка за скачане с дръжка или ушички. За часовете по физическо ще им е полезна дрънкаща топка среден размер. А за часовете по математика комплект помагала на брайл. Игри за слепи като "дама" или "Не се сърди човече" също ще са им от полза. Има и книжки с текстура и релеф за слепи. Децата са високи 120 и 130 см. Благодарим на всички, които изявяват желание да помогнат!
breezer,много благодаря.
А може ли адрес и тел. на майката(може и на лични)
Някой можели да ме насочи от къде мога да купя такива помагала,имайте предвид ,че съм от провинцията.От специализиран магазин ли или ги има по книжарниците?

Общи условия

Активация на акаунт