Мечки, зима, сняг и дъжд, ние пак сме тук - 22-28.10.2007

  • 4 586
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • загубено
  • Мнения: 6 473
Здравейте момичета!
Темата напреднала докато успея да надзърна какво става с всички ви Simple Smile

Milenski72-аз сутрешната закуска,ще си я ползвам сега  Laughing благодарско  bouquet И за следобедна ми е супер Laughing .Как сте вие?

 bosilek-много сладко твоето човече Simple Smile и Иван така се будеше в някакъв период,и ако не го закачахме така си бръмчеше около час-два сам.Но ако се разсмеем,ставаше забавно играехме си докато му се доспи Simple Smile  Hug

Вес-преместихте ли се?

Astrea- Shocked какви ги разказваш? Преди покупката не сте ли се посаветвали с адвокат? Той да прегледа договорите и прочие?

# 76
  • Мнения: 5 475
   ooooh!  Тук няма такива филми, уж купуваш през агенция, която ти взема комисионна за услугата и трябва да отстоява интересите ти , не ти позволяват да вземеш копие от предварителния договор, за да го прегледаш - нищо. Twisted Evil
  Да не говорим какви са цените на адвокатските услуги, за съвет от 15 мин, при уж приятел на семейството, платихме без фактура 650 еуро.  Rolling Eyes  Както каза той поне са ни построили блока, ако това може да е успокоение ... Confused
  А сме купили и от фирма, която е известна в района, строи от близо 15 год, и има над 30 различни обекта.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 1 550
привет, девойки Hug

Астреа, направо ме изуми с вашата безумна ситуация Shocked дано намерите удовлетворяващо ви решение, по възможност по- скоро за да се успокойте.

Зай4енце, ти как си след падането? такива инциденти са колкото неприятни, толкова и болезнени Sad

Босилек, вашето Мише голям бърборинко бил Hug

Пепеляшка, с тия спомени за студентските купони ме върна години назад и изведнъж се почувствах мнооого стара  newsm27

Ралфиетка,благодаря за рецептата  bouquet

Мимка, как е свекито оздравя ли? как ви минава ваканцията? къде водиш Станислав?

лека нощ от мен smile3524

# 78
  • Мнения: 952
Хайде нощен поздрав и от мен!

Надявам се на всички деня ви да е минал добре.

Астреа наистина твърде некоректна се е оказала тази фирма. Дано наистина да се намери удовлетворяващо ви разрешение и да не се налага да плащате. Това с лихвите ме шокира  #Crazy много. Предполагам, че при вас удара е бил много по-голям като са ви съобщили тази сума.

Milenski72 - тази питка ми е любима - правих я все за хубави поводи покрай бебчо. Може би е време отново да я приготвя за радост на домашните  Laughing

Горещи прегръдки  Hug

# 79
  • Мнения: 1 169
Здравейте момичета,

Два дни офф оле, оле оле оле. Ле ле ме мога да повярвам. И утре е Невада дей и децата не са на училище  newsm44. Няма часовници, няма аларми.
Прахосмукачката я извадих вчера и ме чака.  ooooh! срам у дома е Хирошима и Нагасаки. По- скоро, не е мръсно, а просто всичко дето има младата госпожица го е извадила ей така отгоре, което ме влудява. Утре ще помага здраво.
Ралфиетка в училището, което е дъщеря ми се учи доста. Тя има и ускорен клас математика и науки, което прави домашното по- обемисто и съответно мама се превръща в учител. Това ме е дразнило и в БГ, но и тук го дават лекторската - кой разбрал, разбрал. Понякога съвсем го подкарват през просото. Драсвам един мейл и ги събуждам за известно време.

Босилка Да истина е тук е много по- евтино от Европа. Аз похарчих страшно много пари последния път като си бях в БГ. Но имам познати в UК и те казват, че е скъпо и то много.
Аз в БГ за една седмица похарчих толкоз, колкото тук за месец. Просто ужас.
Имай предвид, че отидох не да се веселя, а защото загубих единственото си братче. Не ми е било нито до ресторанти, нито нищо.
  bouquet за всички ние отиваме в парка да се раздвижим.

# 80
  • Мнения: 7 914
минавам набързо да кажа:

Честит Имен Ден на всички празнуващи!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug


# 81
  • Мнения: 952
Добро утро сладурани!

С много любов за вас едно кафе



Честито и на всички именници. Да са живи и здрави, да се гордеят с името си, а живота им да е изпълнен с топлина, усмивки и любов.

Слънчев и усмихнат ден!

# 82
  • Мнения: 5 475
  Добро утро от дъждовна Италия! Hug



Честит имен ден на всички празнуващи!    bouquet

vanhorne , права си , Европа е доста по-скъпа от Америка.  Mr. Green

Лек петъчен ден на всички!   bouquet



 

# 83
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен Hug

Ралфиетка, благодаря за кафето Hug

Честито и от мен на всички именници. Весело празнуване!


лек ден от мен Hug

# 84
  • загубено
  • Мнения: 6 473
Ралфи благодаря за кафето  bouquet
Честито на всички именници!

# 85
  • Мнения: 2 195
Миленски , не я знам вече болна ли е още или се прави.Цяла седмица лежи , вярно , че в началото беше зле , ама чак пък толкова ... Спи до обяд  Rolling Eyes  Днес пак аз заведох малкия на училище. Едно , че не мога да се наспя , второ че с това тичане до училище и обратно ( в обедната почивка го вземам и пай го водя ) и с голямото чистене дето направих въобще не ми остава време да пиша домашни , камо ли да си почивам . Ама явно никой не го е грижа  ooooh! Трябва ми тишина , трябва много да свиря , да уча , а с малкия покрай мен как да стане  Rolling Eyes Вечер като легне да спи и аз съм грохнала вече не мога и да свиря , за да не вдигам шум . Уж дойде да помага ... пък а бе айде не ми се говори , че ...

Астрея , успех ти пожелавам с тези проблеми , дано скоро ги разрешите !   bouquet

Честито на всички именици ! Да са живи и здрави !

# 86
  • Мнения: X
едно набързо здрасти и от нас
хубав уикенд да ви пожелая
и честит имен ден на всички с това хубаво име

# 87
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ето ме и мен отново  Sunglasses, отидохме, върнахме се отново, и сега във вторник ще е 2 и последна част от операция Пренасяне  Laughing. Лошото беше само, че дали от съчетанието много път+недоспиване, или от прекалено рязкото издигане на самолета вчера, не знам, но като се върнахме, цял следобяд ми течеше кръв от носа.  Tired

Ванхорн, казваш, ранно училище, в колко започват при вас? А за екскурзиите в Швейц и Испания, мога да дам идеи, снимки и планове на градове + бонус лични коментари, при желание на клиента  Joy

Миленски, ами ние още не сме падали от леглото, въпреки някои... хм censored  ...действия  Mr. Green А това човече - newsm56 - винаги ми е било много смешно  Joy

Зайченце, как така вината за падането ще е на обувките ти?  Shocked Сега оправи ли се или още те болят коленете?

Мимката , двете снимки са наистина все едно снимани едновременно  Laughing

Босилек, съпруга ми е бг по рождение, но от 8 год. не живее в Бг, така, че по-скоро испанец вече. А как се смях на описанието за безсънната ви вечер и "разговора" с бебо Joy

Ралфиета, при вас как стоят нещата? Чувам от мои приятели в бг, че учителите искали да спрат стачката, но синдикатите били против, вярно ли е това?  newsm78

Астреа, мисля, че нямат законово основание да ви искат допълнително пари. Да са гледали, когато са съставяли договора. Те по този начин могат пред 2-3 години да ви искат пари.... И какви са тези цени за адвокат?  Shocked

МамКами, при вас как са нещата? След близо месец мъника има рожден ден, виждам. Вече мислите ли за подаръците? Или имате готов списък със заявки още от предния рожден ден?  Joy


Честит празник на всички именници!   bouquet Hug

# 88
  • Мнения: 5 475
Вес , при нас всичко е скъпо - таксита, адвокати, фризьор. Rolling Eyes
Да не говорим за цените на апартаментите. Twisted Evil
 Миналата зима бяхме в Мадрид, цените при вас са много по-човешки.  Peace

Момичета, лек уикенд на всички!  Hug

# 89
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Честито на всички Дим-именяци и наздраве!

Днес ми беше спестено петъчното возене с автобус жонглирайки с 2 момци. Вчера купих нова играчка на Мартин и той толкова я хареса, че от градината направо у дома искаше да ходим, не позволи да го нося, нито возя в количката. То беше рисуване, то каране на корабче и бутане на фигурките...Кеффффф направо, че остави Фабиан да спи цял половин час вечерта Whistling

Общи условия

Активация на акаунт