Пеете ли на децата?

  • 7 633
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 351
Пеем, постоянно. Отначало само аз. Напоследък и таткото се включва, предимно когато сме в колата. Меги също пее, дори е научила коя песен след коя следва на дисковете, които слушаме в колата.

# 76
  • Мнения: 100
Пея, обаче пея много фалшиво...., но с много желание   Hug
И аз така, детето още не разбира от вярно-фалшиво, и ми се радва, и ми се смее...

# 77
  • София
  • Мнения: 581
Аз обичам да пея,даже съм пяла в хора на училището. JoyНа времето имаше такива неща.А докато аз пея дъщеря ми мрънка около мен тоест пеем си заедно.

# 78
  • Мнения: 24 467
Аз също обичам- обичам да пея и да им чета. Това умея- това правя, както и да ги разхождам, да си приказваме глупости, да играем на футбол, да плуваме, да строим с конструктора и да играем с мозайки. Въпреки това големият ми син не може да пее, а малкият още от бебе обожава да си тананика и да танцува.

# 79
  • Мнения: 8
И аз пея много, а вече си пеем и двечките, но честно да ви кажа се усещам, че пея фалшивичко!!!  Embarassed
И възниква въпроса: Да не я науча да пее фалшиво???  Confused Така съм чувала поне, че децата възпроизвеждат това което чуват и ако аз наистина пея неправилно, тя ще се научи така?  Thinking Но засега си пее много правилно  newsm10 smile3501

# 80
  • Мнения: 3 211
Абе то и аз не пея правилно, но детето си ми харесва пеенето Laughing
И аз така, но пък мъжът ми пее по-хубаво и си измисля едни текстове... постоянно се заливат от смях

# 81
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не пея  Laughing , детето вече ми пее само Laughing
Ъ, и Мая пее. Но песните й са едни... или са 'тъжни' (едни протяжни с много повторения) и аз трябва да позная защо пее 'тъжна песна', или са просто с безкраааайни повторения (от типа 'и нали...и нали...и нали...и нали) или са с герои, които почти до крак измират още в първите строфи. Че на това отгоре после ме изпитва да кажа за какво е пяла.
Затова и предпочитам да пеем двете други песни Simple Smile

Какво съвпадение, и Алекс и Бети пеят така. Laughing

По темата- да, пеем и аз и сестра ми им пеем най- често детски. Имам и дискове с детска музика и слушаме често. Почти е научила цялата " Зайченцето бяло"  Grinning

# 82
  • Мнения: 503
Ох, веднъж пях "Знамето ни е трицветно" близо час и половина в Морската градина, докато приспивах Иглика. Пея непрекъснато, откакто забременях с първото. Сега като се поолея с "импровизациите", каката ме дърпа за ръкава и вика "Мамоооо, стига!"

# 83
  • Мнения: 10 758
Не.Не искам да стресирам децата.По-точно сина.Няколко пъти се опитах да му изпея нещо, но той ми извика :"Мамо, спри!!!!!!!" Mr. Green
С щерката пеем обикновено в колата.Даже бих казала, че се надпяваме, или по-точно, надвикваме Joy

# 84
  • Мнения: 625
Аз пея,е,преди често ,сега по-рядко.Това е важно за децата.Синът ми например преди да навърши 2 години знаеше 7 песнички.

# 85
  • Мнения: 3 886
Не защото  почна ли почват да плачат Mr. Green Mr. Green Party

# 86
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Пея и още как. Специално съм опреснила текстовете на детските песнички в главата си.
Особено вечер при заспиване се пее яко, както и на път за детската градина, за повдигане на духа му пея "В детската градина ходим, ний децата на града..." вече я пее сам и не реве в градината.
Пея даже и със запушен нос до миналата седмица ... абе направо вируоз  Mr. Green.

# 87
  • Мнения: 3 161
Пея, но съм се специализирала - пея само английски песнички. Имаме много дискове, разучила съм някои текстове - Ирина вече ги знае също и пеем заедно.

# 88
  • Мнения: 494
Пея,да.В последните години единственото нещо,което свиря на пианото, са детски песнички Laughing.Пеем заедно,като си правим дискотеки(горките съседи Laughing).Аз свиря на йоника,баткото дрънка фалшиво на една стара китара,а малчо бие с все сила едно детско барабанче-любимо забавление ни е.Приспивах баткото с песни,докато не порасна и не заменихме песните с приказки.Сега пея на малчо.Страшно много детски песни знам,а мъжът ми си измисля негови-много смешни са.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Пея, и хубаво пея.
Но аз по принцип си пея, така че сега просто има с кого и на кого. А на Гергана само тон за песен и трябва.

Общи условия

Активация на акаунт