Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мами от два месеца се борим със слуз  в акото,но безуспешен.Днес малката навърши 5 месеца и вече ми се иска да я захраня.Има ли майки,които са захранили въпреки този проблем и как се  отрази на бебетата ви?Имам чувството,че никога няма да я захраня с тая слуз.Пихме Ентерол две седмици и малко намаля и като го спрях пак се почна.Притеснено ми е много.
Цитирай

За такова нещо се обърни към лекаря. Едва ли тук ще ти се даде подходящ отговор.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

извинете ме за невежеството  Crazy ама какво общо има слузта със захранването  newsm78
Цитирай
Преди всичко изясни проблема със слузта. На мен ми прилича на алергия към белтъка на кравето мляко. Чувала съм, че тогава захранването е с по- избирателни храни.
Цитирай

Обърни се към педиатъра си, може да ви изпрати при гастроентеролог. Освен това, пет месеца не е чак толкова голяма възраст и може да захраниш  и по-късно, след шестия месец. Сега по световните стандарти се захранва именно след шестия месец. Моята дъщеря беше с диагноза АБКМ - алергия към белтъка на кравето мляк  (поставена от именно такъв специалист), зелени изпражнения и слуз в акото - пазих строга диета шест месеца, понеже кърмех. Вярно, захраних след петия и нямаше проблем, но слузта отдавна беше изчезнала. При моята педиатърка има едни близнаци, които ги захраниха след осмия месец и то с .... броколи. От картофа получаваха страшна диария, кръв в изпражненията. Затова непременно се допитай до лекар - също е важно и в момента какво мляко приема, ако не кърмиш. За успокоение - ние вече нямаме АБКМ, даже ядем попара. Laughing  Тези неща се надрастват бързо. Успех!
Цитирай

Само да добавя, че аз захраних с оризова безмлечна безглутенова каша (на Милупа), а после дадох картоф.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.