Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора

Здравейте! Терминът ми е на моята рождена дата. Зная само, че това не е никак хубаво и когато, наистина се случи се трябва да се правят някакви бабешки неща в деня на раждането, които така и не успях да науча какви са. Някой запознат ли е с това? Благодаря предварително!
Цитирай

Плевен

За бабешките неща не мога да ти помогна, но може пък да родиш около термина не на самата дата...  newsm78....тогава пак ли трябва да се правят.... newsm78
Цитирай

София

Според мен това си е чисто весело съвпадение и нищо повече!Не бих се връзвала на никакви бабешки приказки!
Цитирай

Вероятността да родиш точно на термина не е много голяма Wink
Бременувай си спокойно и не си пълни глават с глупости. Peace
Цитирай

Плевен

Общо взето това ще бъде най-хубавия подарък за пождения ти ден - не мислиш ли????/ Wink
Цитирай

в Надежда-та

Не съм чувала, че трябва да се прави каквото и да е, но то няма гаранция, че точно на датата на термина ще родиш.
Цитирай

Варна

За първи път чувам такова нещо  Thinking
А вероятността, да родиш точно на термина си, е минимална  Peace
Цитирай

Burgas

А защо да не е хубаво, кой каза? Доказателства има ли? newsm78
Учудвам се, че има хора, които вярват в такива неща. На твое място бих се радвала Peace
Цитирай

София

Абсолютно подкрепям мнението на Лео. Peace
Цитирай

София

Единственото, за което се сещам, че може да ти се наложи да правиш, е да раждаш, вместо да купонясваш.... Ама това не ми се вижда бабешко...
Цитирай

Единственото, което може да ти случи е да празнувате заедно рожденните си дни Laughing. Не съм чувала да е на лошо. Пък и наистина -датата на термина е ориентировъчен и много рядко той е точната дата на раждането. 
Цитирай

София, Красно село

Аз съм чувала, че ако родиш в месеца, в който и ти си родена ще трябва да посъдите дръвче след време с детенце. (аз все още не съм го направила)
Другото, което е факт и не ми е споменавано нещо друго интересно е , че свекърва ми е родила моят съпруг на нейната рожденна дата.
Не вярвай във всичко, което чуваш. И колкото по-малко знаеш, толкова по-добре.
Успех, много красива бременност и едно сладко хлапе на финала.
Цитирай

София

newsm10
Цитирай

В бара!!!!

Да, да, аз знам. Ще трябва да си раждаш, после да си усмихната, много щастлива и превъзбудена.....всички тези неща, които са правили и бабите ни в деня на раждането. Laughing
Според мен това си е чисто весело съвпадение и нищо повече!Не бих се връзвала на никакви бабешки приказки!
Цитирай

Аз съм чувала, че ако родиш в месеца, в който и ти си родена ще трябва да посъдите дръвче след време с детенце.
Това не бях го чувала. Ние сина ми сме в един месец и имаме 10 дни разлика в датите...май трябва да се организираме по въпроса - ако не за друго, поне ще е нещо полезно за детето.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора