Термин, съвпадащ с рождената дата на майката

  • 3 926
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте! Терминът ми е на моята рождена дата. Зная само, че това не е никак хубаво и когато, наистина се случи се трябва да се правят някакви бабешки неща в деня на раждането, които така и не успях да науча какви са. Някой запознат ли е с това? Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 474
За бабешките неща не мога да ти помогна, но може пък да родиш около термина не на самата дата...  newsm78....тогава пак ли трябва да се правят.... newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Според мен това си е чисто весело съвпадение и нищо повече!Не бих се връзвала на никакви бабешки приказки!

# 3
  • Мнения: 7 474
Вероятността да родиш точно на термина не е много голяма Wink
Бременувай си спокойно и не си пълни глават с глупости. Peace

# 4
  • Мнения: 474
Общо взето това ще бъде най-хубавия подарък за пождения ти ден - не мислиш ли????/ Wink

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не съм чувала, че трябва да се прави каквото и да е, но то няма гаранция, че точно на датата на термина ще родиш.

# 6
  • Мнения: 1 041
За първи път чувам такова нещо  Thinking
А вероятността, да родиш точно на термина си, е минимална  Peace

# 7
  • Мнения: 7 186
А защо да не е хубаво, кой каза? Доказателства има ли? newsm78
Учудвам се, че има хора, които вярват в такива неща. На твое място бих се радвала Peace

# 8
  • Мнения: 1 138
Вероятността да родиш точно на термина не е много голяма Wink
Бременувай си спокойно и не си пълни глават с глупости. Peace

Абсолютно подкрепям мнението на Лео. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 866
Единственото, за което се сещам, че може да ти се наложи да правиш, е да раждаш, вместо да купонясваш.... Ама това не ми се вижда бабешко...

# 10
  • Мнения: 339
Единственото, което може да ти случи е да празнувате заедно рожденните си дни Laughing. Не съм чувала да е на лошо. Пък и наистина -датата на термина е ориентировъчен и много рядко той е точната дата на раждането. 

# 11
  • Мнения: 419
Аз съм чувала, че ако родиш в месеца, в който и ти си родена ще трябва да посъдите дръвче след време с детенце. (аз все още не съм го направила)
Другото, което е факт и не ми е споменавано нещо друго интересно е , че свекърва ми е родила моят съпруг на нейната рожденна дата.
Не вярвай във всичко, което чуваш. И колкото по-малко знаеш, толкова по-добре.
Успех, много красива бременност и едно сладко хлапе на финала.

# 12
  • Мнения: 5 401
Вероятността да родиш точно на термина не е много голяма Wink
Бременувай си спокойно и не си пълни глават с глупости. Peace

 newsm10

# 13
  • Мнения: 412
Да, да, аз знам. Ще трябва да си раждаш, после да си усмихната, много щастлива и превъзбудена.....всички тези неща, които са правили и бабите ни в деня на раждането. Laughing
Според мен това си е чисто весело съвпадение и нищо повече!Не бих се връзвала на никакви бабешки приказки!

# 14
  • Мнения: 339
Аз съм чувала, че ако родиш в месеца, в който и ти си родена ще трябва да посъдите дръвче след време с детенце.
Това не бях го чувала. Ние сина ми сме в един месец и имаме 10 дни разлика в датите...май трябва да се организираме по въпроса - ако не за друго, поне ще е нещо полезно за детето.

Общи условия

Активация на акаунт