Може,ли малко помощ?

  • 880
  • 9
  •   1
Отговори
Искам да си купя готварска печка.И ми трябва да е INOX с керамичен плот.Бихте ли ме посъветва ли каква марка да е.Дайде съвет.

# 1
  • Мнения: 183
Попитай в Нашият дом.Там ще ти отговорят, а и има доста теми по въпроса там.Успех с покупката!

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 13
Имаме Горение на 4 години - никакви оплаквания. Не е точно тази, но прилича:

# 5
  • Мнения: 165
ГОРЕНИЕ!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 358
Горение и нищо друго  newsm10  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01001745
моята е тази - перфектна е - нарочно не исках дисплеи прочие - по малко неща за разваляне.
Купи си специален препарат за плота и  а за другите части - НИКАКВИ АБРАЗИВИ - иначе почва леко да се надрасква.

# 7
# 8
  • Мнения: 132
По-горе в друго такова запитване си казах мнението.Осем години ползвам ГОРЕНИЕ с керамичен плот и вградена фурна под него.Много съм доволна,макар,че когато я купувах не бяха така навлезли и се страхувах от спукване на плота.Сега не ми пука за това.Плота лесно се чисти,нагрява се светкавично бързо и е много икономичен,защото включва и изключва.
Препоръчвам ти да си купиш ГОРЕНИЕ !
Ако ще вграждаш под него фурна, може да си купиш плот само с два котлона.Не е необходима да са 4.Така пестиш място за други уреди,които стоят в/у кухненския плот.  Успех!

# 9
  • Мнения: 192
И аз си го казах - www.gorenje.bg.
И още нещо - не си взимай Eurolux, след Горение-то съм с такава - пъти е по зле.

Общи условия

Активация на акаунт