Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 324 отговора

София , Монтана

Добре дошли в темата на град Монтана

Площад “Алеко Константинов“

Фонтаните

Малките фонтани

Монтето
    Кои сме ние!

OffaL-ka       newsm03                 ученичка                          гр.Монтана
eliiii           book  umnikuu   работничка                         гр.София
marsiana         newsm03                     28г.                            гр.София
Джувка     preggo      на 4 месеца                      гр.Монтана
Water Lily   newsm06    Кари    3г.11 м. и Сара 3 м.        ОАЕ
kiki77          newsm06   Стефи  6г.1 м. и София 1г.4м. гр.София/Люлин
Petia            newsm06   Криси   07.01.2005г.                        гр.София/Надежда
neliska       newsm06     Иванина   18.01.2005г.                    гр.София/Надежда
Ki4o22        newsm06    Поли 10.11.2006г.                 гр.Монтана
Lodsi          newsm06     Лора 1 г.7м.                           гр.София/Света Троица
Tedi_Ivanova  newsm06 Ивето 1г.                              гр.София/Света Троица
vikuna          newsm06     Вики 5г.  Алекс 2г.             гр.София/Свобода
divata            newsm06   Михаела  22.01.2007            гр.Монтана
stanislav4eto  newsm06  Доротея   08.05.2007         гр.Монтана
Poliral          newsm05   Паолин 5 г. 7.м                       гр.Монтана
Maatete       newsm05   Светли  12.06. 2003               гр.Монтана
Jd                 newsm05  Петьо 4г.6м. и Митко 9м.      гр.София/Студентски град
Walantana    newsm05 Роберто 2г.                           гр.София/Красна Поляна
Dessyda       newsm05   Руен 1г.6м.                           гр.София/Западен парк
Ири              newsm05   Цецко 1г.3м.                         гр.Козлодуй
Ioni 79          newsm05   Ангел 07.03.2006г.                          гр.София/Люлин
Glezanka      newsm05   Илин 10м.                           гр.Монтана
Кoreto          newsm05   Дени  7м.                              гр.Монтана
Анни            newsm05   Стефан 7м.                          гр.Бургаз
haze            newsm05   Антон  17.01.2007г.                   гр.Монтана
mimi85         newsm05   ВЕНИСЛАВ 2 м.                            гр.Монтана
Indi            newsm05     Дарен 1м.                             гр.Монтана
svetlaem   newsm05    Огнян 14.10.2002г.  Светлин 14.03.2006г.   гр.Монтана
zorii            newsm05   Мишо 3г 4м.                            гр.София
Juji              newsm05   Илин   
vikem           newsm05    Радослав         01.07.2007г.      гр.Монтана
ralitsa_t       newsm05      Кристиян         07.11.2007г.      гр.София
Това сме ние

Нашите деца

Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Срещата в Монтана
Срещата в Монтана 2

Приключения в София...

Приятно писане и редовно включване!!!    

« Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 15:10 от pеtia »
Цитирай

у дома

Пу,първа в новата тема!Крайно време беше...че още малко и предишното заглавие щеше да е актуално.Не знам в София как е,ама тука е студ и няма мърдане от вкъщи...
Цитирай
men me nqma v spisaka Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
stud e golqm napravo......... ooooh!
Цитирай

София, Младост 1

Запис.......
Цитирай

Zdraveite. V Sofia e stud, no bqh na lekar i chastno da vi kaja taka se stresnah,che kato izlqzah na van napravo imah chuvstvoto che e lqto i sam pregrqla ot jega Sad Meriha tonovete na bebcho i parvo neshto ne ima haresa ta se razminahme ha kosam s ostavaneto v bolnica, bebcho se sabutdi razmarda se i razbraha che vsichko ni e nared. No mnogo se uplashih, momicheto do men go ostaviha v bolnicata.  Stiskaite mi palci Smile
Hubava tema ste izmislili Smile
Цитирай
rali ne se pritesnqvai,mila vsi4ko 6te mine ta dori 6te zabravi6 4e si rajdala.vremeto minava barzo.samo ne se pritesnqvai. Hug
 newsm44
Цитирай

Mersi za podkrepata,Vikem. Radvam se, che namerih tozi forum, naistina mi deistva dobre i po-optimistichno Smile
Цитирай

София , Монтана

ralitsa_t няма какво да се притесняваш.Аз съм раждала в Шейново и съм много доволна.Не бих сменила тази болница с друга.Екипите са страхотни.Завеждащата неонатологията е страшен специалист аз водех моята Криси на консултация при нея.Това което най много ми харесва в болницата (като изключим доброто отношение на целия персонал) е че бебетата не са при майките.Имаш време в което да нахраниш бебето и те тогава ги оставят по един час та имаш време и да се порадваш на бебчо и да си отпочинеш.Леко раждане.vikem пиши ми на лични какво да пиша за теб.
Цитирай

Dobro utro Smile
Petia, moje li da mi kajesh imeto na tazi lekarka?
Tezi,koito jiveqt v Sofia shte hodite li na izlojenieto za bebeshki i detski stoki,koeto zapochva na 26? Dosega mai ne epraveno takova neshto ili az ne sam mu obrashtala vnimanie Smile
Цитирай

София, Младост 1

Ralitsa_t,

Аз раждах секцио в Света София /бившата Тина Киркова/ и съм ултра доволна. Най - вече от лекаря си, почти не ме болеше и се възстанових страшно бързо!! Ако искаш ще ти пиша за координатите на моя лекар, той е завеждащ хирургията там, не е в родилно отделение Hug
Цитирай
rali az 6tqh da hodq na izlojenieto oba4e kato mi kazaha 4e nqma da moje da se pazaruva a samo da se gledat stoki i ucenqvat:(SadSad
Цитирай
Dobar ve4er.kade ste vsi4ki newsm78
petia pisah ti na li4ni dano si polu4ila saob6tenieto 4e az kva sam si #Crazy
aide leka ve4er ot nas Hug
Цитирай

София , Монтана

Dobar ve4er.kade ste vsi4ki newsm78
petia pisah ti na li4ni dano si polu4ila saob6tenieto 4e az kva sam si #Crazy
aide leka ve4er ot nas Hug
Ноищо не съм получила. newsm78 Кликваш на името ми и натискаш там където пише изпрати лично саобщение и после пишеш текста и изпращаш.
Цитирай

Vikem, az utre shte hodq na izlojenieto i chestno kazano mnogo se nadqvam da sa ti dali greshna informaciq Smile Nadqvam se, che shte moje da se pazaruva, makar che veche vsichko ot parva neobhodimost e prigotveno, no nikoga ne se znae . Smile Posle shte pisha kakvo sam vidqla i ima li smisal da se razhojdash do izlojenieto. Na men mi e po-blisko da otida do tam.
Цитирай

София , Монтана

men me nqma v spisaka Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
stud e golqm napravo......... ooooh!
Добавих те но не зная възрастта на Радослав.И ако не знаеш във форума е задължително да се пише на български език.Днес май на почти никой не му се пише а и мамите които пишеха преди сега ги няма никакви  newsm78 .Какво ли правят нека всички да се включат и темата ще се раздвижи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 324 отговора