Трябва ми помощ (да се намери квартира в кв. Нови Искър)

  • 2 065
  • 9
  •   1
Отговори
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Уважаеми модератори, пиша тук поради много причини. Една от тях е голямата посещаемост, а от там почти 100%вата успеваемост на молбата ми.

Трябва да намерим обзаведена квартира за майка с малко бебе в кв. Нови искър. Ако е в Гниляне ( това пък се води махала на Нови искър) - ОЩЕ ПО-ДОБРЕ! Целта е този квартал или максимално близък на този.

Условията - да е обзаведена - вода, бойлер, пералня, печка, хладилник (всичко отгоре е добре дошло).

Срокът на наемане няма да е дълъг (обаче колко - идея нямам може няколко месеца, може и около година).

Степента на важност на въпросната ми молба -ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВИСОКА!

# 1
  • Мнения: 77
Само искам да ти кажа,че Нови Искър е Град Нови Искър и Гниляне не е никаква махала,ами квартал на Нови Искър.И по темата-провери в Гниляне до стадиона имаше квартира на Митко Дончов в къщата,но незнам дали има баня Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 900
Включвам се!!!  Hug Hug Hug
Търсенето започна  Wink

# 3
  • Мнения: 6 164
Нови Искър е квартал на София вече, имам приятелка, която живее там и още утре ще й кажа да разпитва.

# 4
  • Мнения: 4 195
сега включвам се да кажа
от Нови искър съм, говорила съм с местната фирма за Недвижими имоти, и очаквам до 2 дни да намерят хубава квартира, изпуснала съм чудесен апартамен буквално за един ден, но каръка си е карък.
ще намерим добра квартира Peace

# 5
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Страхотни сте, момичета!!! Hug
Силата на форума е несравнима с нищо  Heart Eyes.



# 6
  • Мнения: 4 195
побутвам

# 7
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Също така - актуални са и предложения от Мировяне, Световрачане, Требич, Орландовци и други, които са в непосредствена близост до Нови искър.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 16:08 от Lioness

# 8
  • Мнения: 10 758
Побут  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 900
Търсенето продължава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт