Бихте ли изяли, каквото и да е за да спечелите ?

  • 3 901
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 123
Виж сега.Сурово месо да бих го хапнала,ама гъсеница,ааа не не бих.Като ги гледам какви са мазнички,зеленички  Sick.Не ще се откажа,днес не съм гладна

# 121
  • Мнения: 3 886
Каквото и да е не бих  но някой  неща може Peace

# 122
  • Мнения: 1 299
не, не бих... не съм изпаднала толкова, че да ям гнусотии за пари...

# 123
  • Мнения: 686
Незнам,зависи какво трябва да се яде,ако е червей-не,само си го представям как ми се точи по гърлото и ми се гърчи в стомаха.Ако е насекомо бих предпочела да го сдъвча вместо да ме лази.Мисълта за паяк ме ужасява,но ако е мозък от някое животно ще си го хапна и още ще си поискам.

# 124
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не мога да хапна хлебарка - по никой начин (макар че сигурно пак имам моменти, в които бих се мобилизирала, но трябва да има и нещо повече от пари заложено насреща).
Иначе това очи, мозък, стомаси и т.н. изобщо не ме впечатляват, и сурови ги изяждам без проблем и без да го смятам за гадно. Гущери и червеи също няма да ми костват големи усилия (което ми напомня как сина ми ми разказа, че в детската градина ядяли дъждовни червеи, докато играели навън Mr. Green). Разни личинки и т.н. ми изглеждат гадни, но не са ми толкова отблъскващи като гадинки с крака.

# 125
  • Мнения: 6 992
Не бих. Не бих се хванала въобще в състезание. Мразя състезания. Confused

# 126
  • Мнения: 1 440
Не,никога,за нищо на света!

# 127
  • Мнения: 3 886
например това или пък да ви сложат  в аквариум с него Crazy Crazy Crazy

# 128
  • Мнения: 407
НИКОГА!!
Прекалено гнуслива съм.

# 129
  • Мнения: 150
Щот винаги аз ги пичелъ, за тва...

# 130
  • Мнения: 4 726
 Днес бих изяла всичко. Все ми е тая дали е свинско ухо или кравешки стомах.

# 131
  • Мнения: 6 029
Днес бих изяла всичко. Все ми е тая дали е свинско ухо или кравешки стомах.

Еха? Да те поканя на вечеря?

# 132
  • Мнения: 4 726
Еха? Да те поканя на вечеря?
Кого ще ядем? Някое форумско чедо ли? Ако е така, става. Имам нов комплект прибори и пластмасов лигав, ще си ги взема.
 Имам подозрения кой ще са жилави и кои сочни. Не си падам по жилаците обаче Naughty

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 16:49 от Kasidy

# 133
  • Мнения: 150
Имам подозрения кой ще са жилави и кои сочни. Не си падам по жилаците обаче Naughty
Ти нали съфорумци не ядеше, ма оуууу!

# 134
  • Мнения: 4 726
Ти си от жилавите, от онези които се налага да дъвчеш около 100-ина пъти преди да преглътнеш. Сори!

Общи условия

Активация на акаунт