Отговори
  • Мнения: 5 370
Моята козметичка ми предложи пилинг и анти-ейдж терапия за лицето-да ми се изчистел тенът  и т.н. Сумата за всички процедури+поддържаща козметика ми се видя доста, хм....високичка, та реших да ви запитам има ли тук пробвали я....и наистина ли резултатите са толкова добри?

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Билковия пилинг е много добър за чувствителни кожи и разбира се да е направен качествено.За каква сума става въпрос ,та ти се е сторила висока? newsm78

# 2
  • Мнения: 5 370
Билковия пилинг е много добър за чувствителни кожи и разбира се да е направен качествено.За каква сума става въпрос ,та ти се е сторила висока? newsm78
Тя каза, че ще се касае за обща сума около 500 лв.-тоест, тази терапия+антиейдж+някакви продукти за използване у дома...  Shocked

# 3
  • Мнения: 776
Билковият пилинг е подходящ, само ако кожата е по-плътна, не се препоръчва при тънка и чувствителна кожа, доколкото аз съм информирана. Освен това резултатът при този вид пилинг няма как да се следи, в смисъл няма как да се разбере дали понася на кожата или й е прекалено силен, тъй като се прави само една процедура. Докато при химическия пилинг с гликолова киселина, например, положението е съвсем различно. Там се правят серия процедури, започваш с най-ниската концентрация от 20 % и постепенно увеличаваш във времето докато стигнеш 50, да кажем. И има възможност за наблюдение и своевременна реакция! Моята козметичка взема 50 лева за цяло лице на процедура химически пилинг. Тази цена от 500 лева, въпреки че вклюва и anti age процедури, ми се струва прекалено висока! newsm78

# 4
  • Мнения: 5 370
Кордиа, благодаря ти, аз също не съм почитател на експериментите със себе си.
И, да, кожата ми е по-плътна и "носи" на скраб и пилиг без проблеми. Peace

# 5
  • Мнения: 121
Жоефина пробвай ето това:

http://svila.jsc.googlepages.com/home

аз лично съм много доволна и не пестя похвалите си. Наистина почиства кожата на лицето и тялото. Вярно не е дълбоко като маската но  и е далеч от 500лв...

# 6
  • Мнения: 91
преди 4 дни си правих билков пилинг имам проблемна кожа с акне козметичката ме убеди че ще спрат да ми излизат пъпки и трябва да го направя пак февруари ще пиша пак засега кожата ми е много добре не се бели толкова даже съвсем малко да се надявам на желания ефект споделете и вие ако сте правилли такъв

# 7
  • Мнения: 13
Относно тази ръкавичка, във Варна къде мога да я намеря или само с поръчка. Чувала съм отзиви за нея. /положителни/

# 8
  • Мнения: 121
veni720, аз си  поръчах   по интернет.Давам ти  линк към страничката им:
http://svila.jsc.googlepages.com/home

Много са  мили тези хора и отговарят бързо , аз си поръчах  една кутийка , защото  доставката е безплатна. Оставих си за мен  2бр.  и другите ги раздадох на  приятелки.

Приятна вечер:)

Общи условия

Активация на акаунт