Моля, препоръчайте ми подходящ крем за лице

  • 7 650
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
НИВЕА ! Това е кремът:)

Не, мерси Crossing Arms

Момичета, на каква цена приблизително мога да намеря този ROC-Calmance? Rolling Eyes

# 16
# 17
  • Мнения: 593
Аз ти препоръчвам подхранващия крем на D-r Renaud, "Вкусен" Комфорт. Малко по -скъп е : 54.60лв., но си заслужава парите.

# 18
  • Мнения: 492
Serenactiv на Noviderm. Peace

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз ти препоръчвам подхранващия крем на D-r Renaud, "Вкусен" Комфорт. Малко по -скъп е : 54.60лв., но си заслужава парите.
От къде може да се купи тази козметика - само от сайта ли?

# 20
НИВЕА ! Това е кремът:)

Не, мерси Crossing Arms

Момичета, на каква цена приблизително мога да намеря този ROC-Calmance? Rolling Eyes

около 27 лева.

# 21
  • Мнения: 593
Аз ти препоръчвам подхранващия крем на D-r Renaud, "Вкусен" Комфорт. Малко по -скъп е : 54.60лв., но си заслужава парите.
От къде може да се купи тази козметика - само от сайта ли?
Да, но аз си го поръчах от моята козметичка, която работи с тази козметика.

# 22
  • Мнения: X
Аз също бих се радвала да ми препоръчате крем,само че при мен проблемът е мазна кожа,която лъщи,но след измиване се опъва и през зимата гелчетата за мазна кожа явно не са достатъчни,защото от климатичните условия се опъва и сърби.

# 23
  • Мнения: 776
НИВЕА ! Това е кремът:)

Не, мерси Crossing Arms

Момичета, на каква цена приблизително мога да намеря този ROC-Calmance? Rolling Eyes

около 27 лева.

Този крем за чувствителна кожа, предразположена към зачервяване ли е? И прекалено плътен ли е?  bouquet

# 24
  • Мнения: 17 407
Скоро също си търсих крем за лице за суха кожа. Купих си крема за суха кожа на Талодерма, с УВ филтри, масло от гроздови семки, жожоба и не помня още какво. Цена - 4лв и нещо. Много приятно съм изненадана от качеството и ефекта върху кожата. И аз като теб щях да си купя крем на Виши (около 35 лв беше), но реших първо да пробвам Талодерма и определено не сбърках.  Peace


В момента ползвам пак на ТАлодерма, в бяла кутийка е, пише само крем за суха кожа и съм много доволна. Може би ще пробвм този, закойто говориш.
И аз  препоръчвам  Авен Хидранс Оптимал Рич, можеш да разгледаш и кремовете на Lumene.

# 25
този крем ми го препоръча доктора
вика че кожта ми била чуствителна и някой път се зачервява леко я от студа я от жегата та вика да се мажа с това
Noviderm - Serenactiv
http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=202
някой да го е използвал да си каже мнението за кремчето

# 26
  • Мнения: 2 114
Мили мами, тази вечер във втора тема ви моля за вашата компетентна помощ Embarassed Моля ви да ми препоръчате крем за лице, подходящ за суха и чувствителна кожа, на 22 съм Flutter По възможност да е на цена до 30 лв. или малко повече Rolling Eyes Последно използвах Thermal Fix 1 на Vichy, но не бях особено доволна Rolling Eyes

На Авен за суха и чувствителна кожа.40лв някаде е.

# 27
  • Мнения: 3 356
Аз съм със суха кожа,от няколко години ползвам  CERA DI CUPRA на CICCARELLI и съм изключително доволна.А като си го взема от вносителя и цената му е страхотна-7.20 лв.

# 28
  • Мнения: 7 416
   La Roche Posay ,Hydraphase XL.
   Много хубав и приятен крем!

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много е хубав и ухае на пъпеш-поне на мен! Peace

Общи условия

Активация на акаунт