Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вчера си купих за пръв път овесени ядки и след дълго чудене и ровене в сайта намерих ето тази тема Експериментирах и промених някои неща (не сложих стафиди, защото нямах,ядки - защото не ги обичам в комбинация със сладко и ванилия и канела, защото забравих  Embarassed)
След като опекох ядките и изстинаха залях част от тях с прясно мляко и нарязах един банан вътре.
Ауууу такава вкусотиика не бях яла Crazy, та затова реших да ви подсетя за нея, Мнооогооо е вкусно мляс, мляс  Laughing
Цитирай

Ами нямаше ли да е по-лесно просто да пуснеш постинг в старата тема?

Иначе няма спор, че гранолата е вкусна, здравословна и полезна храна.
Цитирай

Ами нямаше ли да е по-лесно просто да пуснеш постинг в старата тема?

Иначе няма спор, че гранолата е вкусна, здравословна и полезна храна.
Първоначално и аз така помислих, но когато реших да публикувам поста се появи надпис, че темата е по-стара от 120 дни и е желателно да пусна нова тема с линк към старата  Hug
Какво значение има - идеята ми е да ви подсетя за тази закуска, а ако някоя новак като мен не я е видял да е види, защото наистина е много вкусна  Hug
Цитирай

Овесените ядки са полезни само когато са сурови Naughty, а да се пекат с олио си е направо пържене  newsm78
Цитирай

и аз мисля като savina_h, не и се струва много апетитни 1 чаша олио и овесени ядки, това си е чисто пърежене.
Цитирай

Ами аз не твърдя, че закуската е много полезна, диетична или там каквото мислите, нито пък, че е много полезно да се пържи  newsm78, просто е много ввкусна  Hug
Цитирай

не се притеснявай, ние не те нападаме  Hug просто изразяваме мнение, и благодаря за рецептата  Peace
Цитирай

Аз да се застраховам  Mr. Green
 Hug
Цитирай

Шумен

Овесените ядки са полезни само когато са сурови Naughty, а да се пекат с олио си е направо пържене  newsm78
Съгласна съм, че в повечето храни с топлинната обработка отпадат голяма част от полезните им свойства. Но овесените ядки са зърнен продукт, защо да не са полезни печени? Питам информативно, не се заяждам  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.