Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Русе

Здравей те ,искам да Ви попитам нещо: бременна съм в 25 седмица и от около седмица-две усещам някакво туптене ниско в корема(малко под пъпа).АГ ми изписа Магнерич,който пия от 14 г.с.,та се питах това дали са фалшиви контракции.Не са болезнени,но ми причиняват дискомфорт.Ще съм ви благодарна,ако ме посъветва те защото се притеснявам малко,а на преглет съм в сряда(24.10).Мерси предварително  bouquet
Цитирай

Здравей, Сиса,

При мен има същото потупване. Но там където е потупването вече се виждат и "бибунки" и поне при мен това което потупва е бебчо, защото все по- отчетливо усещам движенията му. Все едно е като силно пулсиране, но е еднократно и не се повтаря регулярно.
 Hug
Цитирай

Все пак пиши  след прегледа какво е казал доки  Peace
Цитирай

София

Ами ти май усещаш бебето, досега ритало ли те е? В началото е като трептене в теб, да не е това?
Цитирай

Сигурна ли си, че това са контракции? Както го описваш май усещаш бебето.
Цитирай

София

На мен така описано ми звучи като ритничета. При контракциите, получавах тъпа болка ниско долу и корема ми ставаше много твърд. Отминаваха горе-долу след 5 минути и .корема си възвръщаше нормалното състояние
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

И аз мисля,че това са ритничета. Very HappyПри мен контракциите бяха болезнени.
Цитирай

София

Контракцията представлява неболезнено или придружено с болка втърдяване на корема. Така, както го описваш, на мен ми прилича на движения на плода.
Цитирай

Варна

Някой те подритва от вътре по-скоро  Mr. Green Контракциите при мен бяха като схващане, изтръпване и втвърдяване на корема. Неболезнени.
Цитирай

Русе

Мерси на всички които ми отговориха.Ритничетата на беба ги усещам над пъпа,освен ако не се върти и така да ме рита и по-долу.Всъщност ме притесни това,че в 24г.с.бебето не трябва ли вече да е над пъпа,а не толкова ниско?Надявам се утре при прегледа всичко да е наред! newsm10
Цитирай

Пловдив

Сега бебето е там където то си поиска  Peace
Това което описваш са сладките ритничета мисля аз ги усещам понякога и ниско долу към яйчниците така че спазвай предписанията на доктора, но не се безпокой.
Цитирай

gatorland

Някой те подритва от вътре по-скоро  Mr. Green Контракциите при мен бяха като схващане, изтръпване и втвърдяване на корема. Неболезнени.

Peace
Цитирай

София

И аз мисля, че усещаш бебчето. Smile
Цитирай

А какво ти казваха за тези контракции нормално ли е ако се появяват още към 25та с.? Че аз доста често имам такива стягания и моя доктор казва че е нормално newsm78
Цитирай

Sisa8102 ходи ли на лекар и какво ти каза?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора