Машинка за подстригване

  • 1 471
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 389
Дайте съвет каква машинка за подстригване да купя, за да подстригвам моите мъже. Ако сте доволни от определена марка и модел, моля споделете!

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 316
Мъж ми вече от около 7г си ползва на Филипс. А той ходи с 1-ви номер прическа, т.е. постоянно ползване. Много добра машинка излезе.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 989
Филипс Simple Smile С такава е мъжът ми от 3 години и малкия с нея стриже, сам се справя, може и на батерия да работи (те да се зареди и без кабел). Сам се справя доста добре, та явно му е удобна наистина. Модела понеже  е от преди 3-4 години, се съмнявам да го продават същия, беше около 70лв имаше и по-скъпи и по-евтини...но са хубава марка така или иначе Wink

# 3
  • Мнения: 2 891
И аз ги подстригвам с Филипс. 40-те лв. инвестиция се изплатиха за отрицателно време.

# 4
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
И моите ги обработвам с Филипс  Laughing Laughing. Към 50-60 лв беше и сме много доволни. ( мъжете ми де  Mr. Green)

# 5
  • Мнения: 389
Благодаря на всички! Hug
И аз на Филипс съм се спряла - харесах си тази в каталозите на Метро, около 40 лв струва. Притеснява ме само, че  настройките за дължина са от 0 до 21 мм, няма ли машинки, които оставят повече от 21мм дължина?

# 6
  • Мнения: 2 891
Не се сещам за подобни. Ако се притесняваш за детето, недей. Малчо ко подстригвам с най-големия номер и изглежда ок.

# 7
  • Мнения: 389
А лесно ли е подстригването  с тези машинки? Аз да си призная никога никого с нищо не съм подстригвала и се чудя, дали ще се справя. Да не я купя и да събира праха вкъщи! newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 43 989
Лесно е. то тя върши работата ти само я насочваш...само не трябва да натискаш...единственото по пипкаво е като оправяш линията на врата и бретона...но ако подстригвания седи мирно не е проблем....както тти писах мъжът ми сам се стриже, само ме вика за врата отзад....
а за това за дължината - по принцип ако искаш по-дълга коса - с ножицата ,не с машинка...машинките са си за късо...

# 9
  • Мнения: 389
Лесно е. то тя върши работата ти само я насочваш...само не трябва да натискаш...единственото по пипкаво е като оправяш линията на врата и бретона...но ако подстригвания седи мирно не е проблем....както тти писах мъжът ми сам се стриже, само ме вика за врата отзад....
а за това за дължината - по принцип ако искаш по-дълга коса - с ножицата ,не с машинка...машинките са си за късо...
Благодаря за съветите! Laughing Ще видим каква ще я свърша!

Общи условия

Активация на акаунт