Съвети от майките ви, които не спазвате

  • 4 872
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 707
Mama s ni6to ne mi se mesi,dori me pita koe kak. No svekarvata .......
  -da davam med
  -da i stiskam nosleto #Crazy
   -da i davam ot na6ata hrana ( na 3 mes. iska6e da i dava zalivka ot musaka! ) #2gunfire
    -da i puskam animazia po tv- na 1 mes. bebe #Crazy
   -da i probivam u6ite na 3 mes

# 121
  • Мнения: 1 264
- Относно хигиената - Според нея всичко около бебето трябва да е стерилно.  Кагато реша да преобуя Калоян тя домъква пран чаршаф, за да постели на леглото. Дойде вкъщи и изпра диваните с белина, защото много хора са сядали по тях.  ooooh! А нашият се въргаля по земята - и вкъщи, и навън.  Mr. Green
- Детето ми било слабичко, не съм го хранила достатъчно. Когато майка ми е покрай Калоян, не спира да го тъпче. През час, максимум два се чуди какво да му предлага. Последният път му беше взела халва.  ooooh!
- Да пазя ушичките на детето от вятъра. Дори да е лек ветрец (лятно време дори), тя твърди, че трябва да му нахлупя шапката.
- Сокчета от втория месец
Ох, доста са.  ooooh! Но майките (пък и свекървите) дават съвети, като смятат, че така ще помогнат детето да бъде гледано както трябва, за негово добро.  Wink

# 122
  • Мнения: 415
Майка ми досега не смееше нищо да казва, само напоследък ме посъветва да го преобувам преди всяко хранене, ама тя не знае че той някой път яде на час и половина - затова този не го спазвам, казах й че то акото понякога е хубаво да попие малко  Simple Smile - тя разбира от майтап.

Съвети на свеки които не съм спазила - да мия със сапун преди кърмене, да се изцеждам след кърмене всеки път, да заменя нощното хранене с вода (и тя горката мисли че то е само едно  Mr. Green), да му давам адапте.

# 123
  • Мнения: 2 677
Майка ми съвети не ми дава.

Общи условия

Активация на акаунт