майки какво давате вечер

  • 544
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite.Imam edin problem da6teria mi e  na 5-m i zapo4na da se sabujda otnovo prez no6ta gladna be6e go spriala tova hranene i sega pak zapo4na kakvo davate ve4er ili prez no6ta.

Здравейте. Имам един проблем дъщеря ми е на 5-м и започна да се събужда отново през нощта гладна беше го спряла това хранене и сега пак започна какво давате вечер и през нощта.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 12:54 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Сигурна ли си,че се буди от глад?
Иво сам спря нощното си хранене когато беше на около 1,5м. На 6м. започна да се буди всяка нощ. В началото си мислех, че е от глад, и го хранех, но се оказа,че е достатъчно да го гушна, за да заспи. Будеше се всяка нощ докато навърши 3 години. Естествено, не съм му предлагала храна.
На тази възраст много бебета започват да се будят през нощта по "неизвестин причини" (така четох навремето в babycenter). Ако не е от глад, по-добре не й създавай отново навик да се храни нощем.

# 2
  • Мнения: 1 877
И Дрини се буди нощем,но му давам само сок или вода - без храна

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На възръстта на детето ти давах само АМ.

# 4
  • пловдив
  • Мнения: 398
Моя син в този период взеха да му никнат първите зъби и започна да се буди нощем Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 857
само мляко

# 6
  • Мнения: 98
И аз имах същия проблем с малкия и когато установих,че се буди,защото е гладен,започнах да му давам и малко каша след АМ,която го засищаше и той си спеше спокойно през цялата нощ.

# 7
  • Мнения: 1 800
Вода, а ако не иска да пие вода - биберон залъгалка. Хранене нощем никога не сме практикували още от първия му ден.

Общи условия

Активация на акаунт