Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета,кажете ми след колко дневно закъснение може да се установи наличие на евентуална бременност.
Цикълът ми закъснява вече седмица. Превих си тестове,но са отрицателни. Sad
За утре си запазих час за преглед. Дали не е рано,за да се установи нещо? Толкова искам да сме успяли.
Цитирай

Бургас

При 10-дневно закъснение с вагинален УЗ и около 14-дневно с коремен. Понякога може да се види и по-рано, но аз съм ти написала масовият случай. Кръвен тест ще покаже със сигурност Peace Успех!
Цитирай
Благодаря ти за бързият отговор. Дано 8 дни да не са малко и ако има нещо да се разбере на вагиналния УЗ.
Цитирай

Бургас

Дано се види Peace Стискам палци Very Happy
Цитирай

София

Би трябвало да се види, но може и да е рано.
Стискам палци!  Peace
Цитирай

Бургас

При 10-дневно закъснение с вагинален УЗ и около 14-дневно с коремен. Понякога може да се види и по-рано, но аз съм ти написала масовият случай. Кръвен тест ще покаже със сигурност Peace Успех!
успех и от мен дано скоро ни зарадваш с добра новина Hug
Цитирай

Шопия

Не всяко закъснение е заради бременност.
В Библиотеката има насъбрана информация. Ориентирай се там дали някоя от темите не се отнася за твоя случай.
Успех.  Peace
Цитирай

Най-доброто е да си пуснеш кръвен тест. Ако бременността е извънматочна няма да я видят на УЗ и ще ти кажат, че е възможно и да не си бременна. Кръвният ако е със стойности над 5 си бременна и тогава сипусни още един след 2 дни. Стойностите трябва да са се удвоили ако всичко е наред. Уринарните ловят два като концентрацията стигне 25 единици.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.