Градини, които отварят врати, въпреки стачката

  • 3 660
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
А защо не понеделник?
В градините няма изборни секции.
Лично аз съм решила да си водя детето още в понеделник. Ще нося и бележка.
Нещо за 8-ми март Пловдив да се е чуло?

# 16
  • Мнения: 2 732
Ами защото реално докато не се подпише в понеделник ,стачката не е приключила  Confused.Аз поне така мисля -дано не съм права  Hug.Пиши ако работи вашата градина в понеделник Simple Smile

# 17
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
31 ОДЗ в Люлин, работеше през цялото време - за двете ясли. За големите правеха сборни групи, но иначе не са връщали деца.
а 35-та , пак в Люлин , въобще не е прекъсвала работа - нито яслата , нито групите...

# 18
  • София
  • Мнения: 9 857
А защо не понеделник?
В градините няма изборни секции.

В нашата градина има изборна секция.Препоръчвам ви преди да отведете децата да се информирате дали има такава секция и при вас.Но градината ни ще работи в понеделник,не са стачкували въобще.За Плевен говоря. Peace

# 19
  • Мнения: 3 153
Детска градина "Мечо Пух" в Гео Милев от утре ще работи Peace Искат контактна бележка от ЖПто.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 013
Детска градина "Мечо Пух" в Гео Милев от утре ще работи Peace Искат контактна бележка от ЖПто.
Изпреварила си ме Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 418
А 36 ОДЗ Пеперуда в Дружба продължава да стачкува. Току що се обаждах.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 079
55 градина, на Редута, от утре, вторник, 30.10., започва работа. Peace

# 23
  • Мнения: 3 576
50 ОДЗ Куики работи с първите групи от миналата сряда, а казаха че от утре започват работа всички, независимо от стачката.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
ще следя темата,защото все още не виждам нащо ОДЗ в списъка с работещите,а вече нямаме търпение въщи:)

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Нашта градина е започнала от днес работа,но естествено не е имало кой да ни уведоми.Защо ли не съм изненадана Close Добре,че накарах мъж ми да мине днес след работа и да провери

# 26
  • Мнения: 117
От утре ще работи и 60 ОДЗ.

# 27
  • Мнения: 6 206
8 ми март Пловдив от утре.

# 28
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
90 ОДЗ, кв. Надежда 4, ще работи от утре - 30.10.07. Искат бележка от педиатър, но може да се занесе и на другия ден.

# 29
  • София
  • Мнения: 210
65 ЦДГ работи от днес. Peace Искаха ни бележка от ДжиПи-то, че не сме били в контакт.

Общи условия

Активация на акаунт