Люта зима на вратата чука,а на МАРТенчето хич не му пука!

  • 9 574
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Айде да ни е честита новата тема-само хубави новини да има в нея!
Mamit,пласмасова,златен дъб.

# 16
  • Мнения: 107
JeniB
Цитат
На вас ритали ли са ви бебоците?
- мога само да ти кажа че моето не се е спряло а на мен ми се иска малко почивка от време на време да има Laughingприятно прекарване в Копривщица....

# 17
  • Мнения: 8
И аз се разписвам  Simple Smile

Зори, много хубава тема. Поздравления   bouquet

Днес бяхме с Рони на лекцията в МОЛ-а и на мен ми беше много интересно /но аз съм и малко пристрастна  Rolling Eyes/. И както обещах давам инфо:
Темата беше: Практически съвети за отглеждането на новороденото в дома. Това е последната тема от курса от общо 6 теми и от другия вторник започват от начало. Аз за съжаление съм на работа и няма да мога да ходя редовно. Така че ще разчитам на тези от вас които ходят да разказват  Simple Smile. Входа за лекцията обаче е 5 лв, което май е повече от таксата за лекцията на Плиска.
Ако някой има въпроси да пита, каквото помня ще разкажа /имайте предвид обаче че съм бременна  Wink/

Герчо, оздравявай бързо.
И дано новата тема е пълна само с хубави новини  Hug

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте!
Аз съм в еуфория, защото гушках малка бебка на 2месеца  Heart Eyes
Малката принцеска беше съвършена - със тънки красиви пръстчета, с миниатюрни крачета, обути в прелестни "балерински" обувчици, с ококорени сини очички - прекрасна малка миниатюра!
Нямам търпение да дойде март   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 211
Аз точно заради тези неща не искам да раждам в голяма и стара болница- те са пълни с епидемии  #Cussing out
Зори, мерси за хубавата темичка отново  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 187
Честита темичка,дано да има само хубави неща , че повечето мина-малкото остана,март месец наближава.
"Мистериозна зараза паникьоса родилки" това наистина е  ужасно !!!!!!!
И аз не искам да раждам в някъква си стара болница,че така дъщеря ми имаш стефилококи, да не говоря че "големите" разбирачи не са ме предупредили,че трябва да ми се слижи анти Д гамаглоболин и сега съм на страх постоянно да не стане така ,че да загубя бебока.
казвайте още нещо за дограмата.Кой има алуминиева? И тези които имате алуминиева -имате ли си капчици/конденз по прозорците ?????

# 21
  • София
  • Мнения: 3 123
много ми е тъжно за бебчето и родителите му-май няма шанс милото.Заченато е ин витро от 3-ти опит. Cry

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Зори, темичката е супер, както винаги!  bouquet Hug
Нека този път новините са само хубави!
Да дам и аз своя принос за това - днес бях на преглед  Laughing Бебешока го беше налегнал здрав мързел, а и добре е седнал, та да скрие дупето и да не знаем дали старата прогноза още е валидна  Joy Срамежливко  Blush Хубавото е, че всичко ни е наред! Растем по план - вече сме 17см и 270 грама  Wink Мерихме всичко, гледахме се и помахнахме с ръчички и вече имаме първия си запис  Flutter Комуникираме си май вече и през коремчетоGrinning Много съм щастлива!
За дограмата - ние сме с дървена и сме много доволни  Peace Миналата година, когато събирахме оферти разликата дървена или хубава ПВЦ беше около 300лв. за целия апартамент /сменяхме абсолютно всичко/. Решихме, че си заслужава да я платим без колебания! Та, най-добре е да се проучат повече оферти май  newsm78
А за новината за неуморимите бактерии, която коментираме, направо...нямам думи!

# 23
  • Мнения: 318
Привет, мами Simple Smile Благодаря на Зори за темичката   bouquet
Деситка, за д-р Димитров вече са ти отговорили, но аз пак ще потвърдя, че съм много доволна, не сум правила никакжи магии да "омая", просто му задавах въпроси, когато нещо не ми е ясно от това, което казва или пък нещо, което не ми казва, а мен ме интересува:) И той отоваря търпеливо, достъпно и ясно Simple Smile Таткото го настани на един голям стол пред един още по-голям монитор - да вижда наследничето си отблизо Simple Smile Диск не си носиш, просто в началото на прегледа казваш, че искаш запис и снимчици Simple Smile Ами това е - успех ти пожелавам и да разказваш Simple Smile
   На мен ми предстои доста важно събитие - парти в работата и съм в шах за облеклото...в костюмите си не мога да влезна - в ханша...и корема  ooooh! Ботушите ми за официални случаи са все на тънък ток, а не мога да си представя сега да прекарам 4-5 часа на крак на тия пирони...и въобще....май ще се наложи здрав харч за едната вечер само. Мисля някакви стилни, ни на ниска платформа ботуши и хубава рокля - защото ако взема нов костюм - най-много след месец - пак ще ми е малкък hahaha За пръв път намерих предимство в това да си взимаш болнични по време на бременост  - не се налага да си подменяш нон-стоп гардероба  Joy Не че заради това ще се заседя вкъщи Naughty  Rolling Eyes
   Поздрави на всички мами с добри новини, а за непослушните и шавливи - пазене на леглото и почивка  Peace И всички през март да сме щастливи мами на здрави бебоци Hug  bouquet

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добро утро на всички от една мама,която я мъчи безсъние!От 02:20 часа съм будна,ококорих се и край.Бебчето доста ме подритваше и мен ми ставаше смешно,викам си:"Поне като не спиш,се посмей малко,то и без това вече припаткваш все повече от бременността..." и така. smile3511
Благодарско на Ангелчето за темичката.smile3525
Дай Боже заразените дечица да се преборят с инфекцията по-скоро и да се приберат живи и здрави всички по домовете.
Моля се в тази темичка да има само добри новини и резултати. newsm17

# 25
  • Мнения: 8
Добро утро и аз напоследък съм от будуващите нощно време  smile3514
Няма ли лек срещу това???

Относно дограмата ние сложихме ПВЦ Шуко, но все още не сме се нанесли и немога да кажа нищо за конденза. Доколкото знам климатиците помагат в борбата с него.

Успешен ден и дано е изпълнен само с положителни емоции   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 128
Добро утро и от мен  и аз искам тази темичка да е запълненена само от много хубави новини. Аз искам да ви кажа , че корема ако продължава с това темпо да расте , в 8 и 9 месец няма да мога да ставам от леглото !!!! #Crazy  Ще снимам да ви покажа направо съм ужасена- другите жени са с такъв в 7-ми месец!
 А тази женица с бебенцето в болницата е на братовчетка ми съученичка и трагедията е огромна! На братовчетка ми детето е на 13 г. а на нея щеше да и е първо заради проблеми и ижаса е голям !  Praynig
Искам да ви питам вие ходихте ли на триизмерен видеозон. И ако да защо? За свое успокоение или....?
Аз се чудя сега като си записвам час при доктора за следващата седмица дали да не си запиша за 3Д той има , но май първо ще го питам каква е разликата и дали ще види нещо различно и повече от другия видеозон ?
 Поздрави на всички   bouquet

# 27
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро от мен  Simple Smile
Честита нова темичка и само с хубави новини да се напълни.

# 28
  • Мнения: 48
Добро утро, момичета!
Трагедията с тази зараза наистина е голяма, дано всичко завърши благополучно  Praynig
Вярно, че всички искаме само хубави новини, но при мен има нещо неприятно.
Вчера пак ме болеше корема и отидох на доктор. Той каза, че пак имам контракции, отново ми изписа Магнерич и Но шпа и каза само да лежа и ако не се оправя за 2 дена ще ме приютят при тях в болницата. Много съм притеснена, а на всичкото отгоре и носа ми протече  #Crazy
Стискам си палци всичко да е наред  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 3 123
Добро утро!  bouquet

 Били,ти преди не пиеше ли пак Магнерич.Като го започнеш,изобщо не го спирай.Аз съм така от 13-14 г.с. и от тогава съм на 4х1 магнерич и пак на толкова но-шпа(него мн не се сещам да го пия).Пий ги редовно и без да ги спираш и няма да има проблем.

 За 3Д - то е за родителите,ако на теб ти се иска да видиш как изглежда бебчо.
 
 Много ми е станно,че усещам бебчо точно в определена поза и то като съм на компютъра.

Общи условия

Активация на акаунт