Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравей те скъпи мами,имам нужда от малка помощ.Утре сме канени на рожден ден на момченце което става на годинка,какъв подарък е подходящ,споделете мнения.Много сам затруднена.По принцип детето си има всичко,но нещо трябва да измисля. Rolling EyesБлагодаря предварително.  bouquet
Цитирай

Плевен

Бънджи-гащи  newsm78 newsm78 newsm78 /как мислиш/..... или един голям мечок....
Цитирай

Велико Търново

За бънджи гащи е голямо според мен!
До колко пари можете да си позволите да купите подарък?
Цитирай

Плевен

Ей, голям съм заплес -изобщо не обърнах внимание  smile3555 ..... верно, за какви пари ...
Цитирай

Момичета по принцип родители те на това бебче са с големи финансови възможности.Има всичко.Аз мога да си позволя нещо скромничко,тъй като след дни трябва да подготвям рожденния ден на дъщеря ми която пък на 19 ноември прави годинка.
Цитирай

На една звезда

Зависи колко ти е близко детенцето, т.е. това определя и сумата която ще решиш да отделиш.
Ако е задоволено от към дрешки, някоя хубава играчка никога не е излишна. Например кола с дистанционно управление...
Цитирай

Ми не са ни от най близките.Дали албум за снимки е добър избор.Как мислите.
Цитирай

Велико Търново

Ми не са ни от най близките.Дали албум за снимки е добър избор.Как мислите.

Даже е чудесна идея Peace
Цитирай

София

Аз мисля, че албум за снимки е чудесен подарък...за майка му.   Rolling Eyes
Миля, по-добре купи нещо лично за детето. По своето знаеш, че децата на тази възраст се радват на занимателни игри. Аз лично бих купила нещо като конструктор - за малки деца, разбира се - дето се нареждат едни големи форми, продават се в найлонови торби; също смятам, че детето би се зарадвало на "нещо, което се вкарва някъде" Smile - има едни като много кофички с различни размери и взлизат и излизат една от друга.
Дано съм ти помогнала Smile
Цитирай

Плевен

Знаеш ли наистина има едни такива играчки - дървена кутия /къща или др./ с различни отвори в нея и отделно играчки - фигурки, които се вкарват в съответните дупки - сещаш ли се....ох не мога да се сетя как се казват точно, ама мисля, че такъв вид играчки ще свършат работа, а пък не са и скъпи - хем, че са и полезни. Виждала съм такива за около 5-8 лева.....
Цитирай

Бургас

Да,наистина един констуктор даже и в повече едва ли ще е излишен.Особено ако знаеш с какви играчки разполага,можеш да го избереш по-различен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.