Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

От години ползвам този омекотител,а никъде го няма в момента,нямали внос.Въпросът ми е виждали ли сте го наскоро някъде,в някой магазин,независимо дали в туба или като резерва/пълнител?
Предварително благодаря!
Цитирай

София

На предпоследната или втората спирка (зависи от къде идваш) на трамвай номер 1 има магазин за пюрета, перилни препарати и т.н. - виждала съм там, но ако е спрял вноса, сигурно вече се е свършил.
Цитирай

София

В петък бяхме в магазина на Сано на "Любен Каравелов" и казаха, че в понеделник (т.е вчера) чакат зареждане. Не знам дали са получили белия омекотител, и аз го търся
Цитирай

София

В магазина на Чико при южния парк май го има,поне преди съм го виждала там.
Цитирай
чакат го във магазините дето са го продавали май днес утре вече трябва да го има. Успех.
Цитирай

София

Благодаря за отговорите до момента!Аз питах,ако някъде случайно има изостанала бройка.Вчера ми казаха в един магазин най-рано средата на другата седмица,евентуално!
Цитирай

BG

Аз го купих съвсем случайно от една будка за перилни препарати на пазара в Хаджи Димитър преди 2,3 седмици. Не знам дали има още. Казаха, че има още 3 цвята и аз реших следващия път да ги пробвам един по един, защото белия не ми допада чак толкова. Той ли мирише най-хубаво, че търсите точно него?
Цитирай

София

В петък бяхме в магазина на Сано на "Любен Каравелов" и казаха, че в понеделник (т.е вчера) чакат зареждане. Не знам дали са получили белия омекотител, и аз го търся
Къде е точно този магазин на Любен Каравелов?
Цитирай

София

Аз го купих съвсем случайно от една будка за перилни препарати на пазара в Хаджи Димитър преди 2,3 седмици. Не знам дали има още. Казаха, че има още 3 цвята и аз реших следващия път да ги пробвам един по един, защото белия не ми допада чак толкова. Той ли мирише най-хубаво, че търсите точно него?
На мен миризмата на белия най-много ми допада.А как ухаят след това дрехите...м-м-м!
Цитирай

София

Намерих най-накрая  Laughing,обаче  Money на друга цена,нов внос!
Цитирай

София

Каква е новата цена? Къде го намери?
Иначе и аз знам за това магазинче в ив вазов...гледах го преди 2 седмици там....и беше около 15 лв тогава....
Цитирай

София

Каква е новата цена? Къде го намери?
Иначе и аз знам за това магазинче в ив вазов...гледах го преди 2 седмици там....и беше около 15 лв тогава....
В Штъркел 2л. за 10 лв.,а старата пак там е била 9.20.Цифром и словом близо 10%.
Цитирай

София

може и 10 да е бил да съм се объркала....
сега погледнах, не съм се объркала, просто е бил 4 литровия...
Цитирай

София

Може и 15 за 4л. има такива големи туби.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.