Кърмаческа среща в Пловдив на 27 октомври

  • 1 716
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Гласувах у Духи Пухи - пък всеки според мен може да носи по нещо - сокче, бисквитки,  нещо за гризкане  Laughing
Да Simple Smile Всъщност по света основно ЛЛЛ срещите се правят по домовете (който иска да е домакин, си казва) и всички носят по нещичко. Но тук не винаги е приложимо, т.к. често живеем в гарсониери и подобни, където ще иска голяма еквилибристика, да се сместим Simple Smile Не, че е невъзможно, де Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз гласувах у Духи-Пухи. Може да се разберем кой какво да носи. Предлагам да е нещо подходящо и за мами и за бебешори  Wink

# 17
  • Мнения: 8 242
Аз ще спретна нещо и за бебоците  Mr. Green И плодчета има, така се надявам и дребните да са доволни  Wink
А за нас съм харесала един сладкиш от готварския   chef

Не прекалявайте много и вие с яденето, ако ще носите, че после   261uu
Сокче или нещо такова е ОК.. да не запретнете сега всички ръкави   food002

Ам.. и ако може да е по към обед (11 примерно)  Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 614
Моля ви, пишете поне месец по-рано, защого хич не успявам да се организирам  newsm45
сега ми остава само да ви завиждам!  smile3516

# 19
  • Мнения: 481
Аз също гласувах за дома на duhi_puhi. Не мен също ми е удобно в 11 часа, защото г-цата става в 10. Мога да донеса малко ябълков кекс, и без това ще го правя утре вечер, за да има за закуска. Може би трябва да си носим домашни чехли и пантофи и играчки за децата, защото навън е кално и за да нанесем по-малко поразии  Laughing

# 20
  • Мнения: 8 242
Правде, ми то всеки месец си правим такива неща бе душа Simple Smile Айде казваме ти - да знаеш за другия  Mr. Green - последната събота на месеца  Peace

Играчки не е задължително  Wink Има дооооста много  Laughing
Пантофки за бебоците по-скоро, за мамите няма проблем  Simple Smile

# 21
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
То така не е ли много притеснително за домакинята бре  newsm78 ? Иначе съм навита. Пухи,напиши ми на лични точно къде си. Хайде да се разберем, кой какво ще носи, за да не се повтаряме.  Wink

# 22
  • Мнения: 8 242
Домакинята сама се набута  Mr. Green

Айде тогава да напиша малко по-подробно за мястото Simple Smile
По картата се надявам да се ориентирате  newsm78
Кооперацията ще я познаете по големия магазин за хранителни стоки отдолу (ние сме точно над него).
Адресът е Порто Лагос 4, на звънеца пише Малчеви (вратата отдолу де отваря с бъж-ж-ж-ж-ж - автоматично). На 1вия етаж, апартамента вдясно.

# 23
  • Мнения: 105
Къдя се намира duhi_puhi? До сега не съм идвала на срещите - малкия е нервак и трудно се задържаме на едно място ....... Какво трябва да нося?

# 24
  • Мнения: 8 242
Зад хотел Ленинград, до моста на Герджика - пуснала съм карта..
Нищо не ТРЯБВА да носиш  Wink
А за малкия дивак - ще го запознаем с моя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добре сте дошли! Ще се радваме да се видим  Hug

# 25
  • Мнения: 105
Благодаря! Не знаех, че duhi_puhi е маминка от форума  Embarassed Мислих, че е място - заведение или нещо друго! Просто не чета качествено - по диагонал ....... Ще се опитам да дойда! А има ли къде да си паркирам количката? Вие сте ни намблизо и ако дойда ще е пеша Simple Smile

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 09:26 от pinpina

# 26
  • Мнения: 8 242
Няма проблеми за количката Simple Smile 3-4 мога да събера  Crazy

Айде менюто е готово - за мамите - Френски сладкиш с круши (от готварския).. за бебоците - броколи с пилешко и царевични макарони (+ праз, моркови, магданоз, чубрица, зехтин и мнооооого малко сол).

Отивам да разчиствам място  Mr. Green

 Hug

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз ще направя пръчици с кашкавал от бутер тесто.
Стават много вкусни. А мисля, че и дребосите ще могат да гризкат от тях  Wink

# 28
  • Мнения: 2 467
От мен ябълки, грозде и нещо друго купено , защото не ми върви в готвенето  Blush

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Аз тогава утре няма да закусвам Mr. Green да не си развалям апетита!

Общи условия

Активация на акаунт