КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 1

  • 31 688
  • 528
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 074
 Има ги всякакви. Но за бабите / на своите внуци разбира се/ не съм срещала. Навсякъде се обсъждат проблеми за бебета, за деца, за ученици. Ние обаче никъде не обсъждаме проблемите си, дали защото съм сама във форума ,дали защото не приемаме да сме вече баби, или защото никоя от нас не се е сетила. Но както и да е . Та въпроса ми е - сама ли съм във форума? newsm78                                                     

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 15:33 от Vache

# 1
  • Мнения: 1 731
 newsm78 Май,май -да.Ама да почакаме ,може да се яви и някоя друга ,макар че се съмнявам.  bouquetПоздрав за теб!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Ееееее. Не ми се иска сама да си говоря. Това е диагноза. Joy

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 810
Не си сама ,не съм аз бабата, но се сещам за 2 към момента.
"Тайна" също има внуче и е баба, има и една жена с ник - "babche", дано не бъркам,
а със сигурност има поне още 1 баба във форума.

# 4
  • Мнения: 2 401
Има, има, ще се обадят.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Благодаря за подкрепата, поне Вие ми правите компания сега, но сигурна няма да ги дочакам тази вечер, защото съм работеща баба и трябва да Ви кажа лека нощ Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 889
В продавалника има една баба Dimavl, не знам дали пише тук обаче  Hug

# 7
  • Мнения: 25 398
Не съм баба още, но се надявам някой ден да стана (дано не е прекалено скоро, де, поне след 10 години!  Mr. Green).
Мисля, че беше крайно време и бабите да се обедините. Аз ще ви държа под око, че нали някой ден трябва да се присъединя към вас.  Wink Laughing
Съветвам те да промениш заглавието и в него да включиш думата БАБА, защото така е много неясно за какво става дума и може да бъде подмината темата.  Peace
Още веднъж, поздравления за темата и стой по-далече от снахите, да не те изядат с парцалите!  Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 5 074
Хубавото в цялата работа е, че свекърва не съм и няма да стана, поради липса на синове. Най-много да си го отнеса от зетьовете тук, но те са по-малко от снахите. Мисля, че мога да го понеса. Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 1 762
" Бабо, бабо
тебе те възпяват слабо.
А ако не беше , мила бабке ти,
мама нямаше да се роди"  Hug
Специалени поздрави за всички баби тук. Да сте живи и здрави и дано и ние доживеем вашата радост един ден   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 1 529
И аз се канех да пусна такава тема.Горда и щастлива баба на внук на 1година и 5 месеца на име Велизар.В момента съм без работаи се гледаме. Hug

# 11
  • Мнения: 217
Цитат
Хубавото в цялата работа е, че свекърва не съм и няма да стана, поради липса на синове. Най-много да си го отнеса от зетьовете тук, но те са по-малко от снахите. Мисля, че мога да го понеса.

аааааааа, аз нямам нищо против тъщите!!! всичко е само вицове!!!

ама като гледам тука - кви снахи има - горките свекърви  Mr. Green Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 5 074
Живи да ги ожалиш /снахите и свекървите/ все не могат да намерят общ език помежду си. А видите ли тъщите и зетьовете могат /или се правят, че могат/. Може би са по-толерантни помежду си? newsm78

# 13
  • Мнения: 6 990
А видите ли тъщите и зетьовете могат /или се правят, че могат/. Може би са по-толерантни помежду си? newsm78
Не знам дали са по-толерантни майка ми и мъжът ми...Ама се разбират - в айсикюто Laughing Че се виждат веднъж годишно на рождения ми ден. Мисля, че това доста способства за добрите им отношения. Иначе принудените ми визити при неговите родители винаги ме изнервят, сигурно са твърде често, че е по-близо и по-евтино до там да ходим. Laughing Както той казва : "Като сме си вкъщи, се караме двамата, като си идем при нашите - се обединяваме срещу майка ми, виждаш ли колко е полезно за връзката ни да ходим там"  Joy

# 14
  • Мнения: 5 401
Eхаааа, нямах представа, че в любимия ми форум има и баби! И то свежарки! Да сте живи и здрави да помагате, че без вас на моменти е бая зор!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт