Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Чудя се как се променят хората.Едно време за мен беше немислимо да правя любов без "разгряване",сега предпочитам да действам по същество,без много милувки и целувки предварително.Само при мислъта за пподобно нещо започвам да се отегчавам.Вие на ТИ или ВИЕ сте с любовните игри?
Цитирай

Враца

Е без любовна игра какво правим.....на ТИ съм smile3521
Цитирай

София

Според зависи Cool  Но като се замисля, има нещо такова... май намалява нуждата с времето. Или просто няма време за подробности Thinking
Цитирай

Варна

А, аз кекса го бъркам с приставката на пасатора. Ама все ми изгаря пусто, много ми е силна фурната.
Цитирай

пък аз не мога да правя кекс, малка съм още Rolling Eyes
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

Когато фурната е силно нагрята, го мятам набързо Crazy
Ако ли не бааавно и старателно отделям белтъците от жълтъците и бъркаааам ли бъъъркам - АМ Flutter
Цитирай

София

Когато фурната е силно нагрята, го мятам набързо Crazy
Ако ли не бааавно и старателно отделям белтъците от жълтъците и бъркаааам ли бъъъркам - АМ Flutter
35 35 35
Цитирай

Бургас

Според мерака и ситуацията  Laughing
понякога ми се ще да се лигавим и дразним до безкрай,понякога желая ГО веднага  Laughing
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Според мерака и ситуацията  Laughing
понякога ми се ще да се лигавим и дразним до безкрай,понякога желая ГО веднага  Laughing

Peace
Цитирай

Зависи от много неща как ще изпечем кекса Laughing.....
Понякога РАЗГРЯВАНЕТО е доста кратко, , друг път е нормално дълго.....
Цитирай

Така и не ми се получава тъпият кекс. Пробвала съм няколко вида и все излиза клисав или спаднал, никой не иска да го яде после.
Цитирай

Още ли го печете този кекс... В този подфорум все се чувствам на 100 години - кексът отдавна съм го омесил, изпекъл, изял, а трохите - на врабците.
Цитирай

Варна

Така и не ми се получава тъпият кекс. Пробвала съм няколко вида и все излиза клисав или спаднал, никой не иска да го яде после.

А ти жълтъците как ги биеш? А белтъците? Хубаво трябва да ги разбиеш, инак спихва кексът.
Цитирай

Зависи колко си на зор, бе.
Човек знае две и двеста.
Цитирай
Времето за приготвяне на кекса обикновено е силно ограничено. А пък трябва да пазим и рецептата в тайна от подрастващите. Рядко остава време да премеря точно брашното, да настържа и малко лимонова кора за аромат, да погледам някое филмче на Иван Звездев...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора