Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Анкета

Има ли отзиви за двете масла?кое действа по -добре и по -бързо?

(Гласуването приключено: сб, 03 ное 2007, 22:59)
Въведи твоя глас

Много се колебая кое мазило да си взема,цените като гледам са около 5 лева и нещо.но не смятам да пръскам пари и за двете   Naughty бихте ли ме посъветвали кое да купя?от кое сте по-доволни?   bouquet
Цитирай

Не искам и да чуя за Дева,от продуктите на Икаров съм много доволна,редовно използвам бадемово масло за косата си.
От крем на Дева ми се появиха спукани капиляри по краката,повече не смятам да рискувам.
Цитирай

За мен лично едно масло е по-добро от химия в туба. Rolling Eyes
Цитирай

Варна/София

масло или крем , стриите няма да изчезнат. Но ако искаш да се мажеш превантивно  по - добре маслото.
Цитирай

София, център

Аз се мажеш с Дева, нямам нито една стрия.
Цитирай

за стрии не мисля, че има лек, но все пак от двете по-добро е маслото на икаров - по мазно е
Цитирай

НЯКЪДЕ ТАМ...

Ползвала съм и двете,но сякъш по-добрият вариант ,според мен е маслото на Икаров.
Цитирай

София

Маслото си е смес от етерични масла, което ако не заличи стриите, поне ще ти направи кожата по-хубава и еластична. Единствения минус е, че трябва да го втриваш по-продължително, за да попие добре в кожата , а не по дрехите. Но красотата иска време (освен жертви  Mr. Green)
Цитирай

София

Аз се мажех с маслото на Икаров докато бях бременна. Нямам мито една стрия, но си е и до кожа.
Цитирай

София

Не съм ползвала Девата и за това няма да гласувам, но аз съм много доволна от маслото на Икаров. Ползвах го през цялата бременност и малко след като родих - нямам нито една стрия по корема и бедрата. имам стрии под дупето-там, от където започват краката, но там не се мажех
Цитирай

Аз съм ползвала Дева-та, и зелената , и розовата туба - нямам кой знае какви впечатления. Не забелязах голяма разлика, освен че кожата стана по-гладка. Сега ползвам този на Билка и сякаш повече ми харесва. Но си мисля, че маслото е по-добрият вариянт. Поне е натурален чист продукт Wink
Цитирай

благодаря много на всички,които изказаха мнения!  bouquet реших се да си купя на Икаров пък дано има минимален ефект ПОНЕ  Hug
Цитирай

Бургас

Мазах се и с двете Определено съм за Икаров Но преди месец може би гледах едно предаване където няколко известни все фолк певици - бременни исказаха внение че се мажат всичките със зехтин и аз сега съм на този вариант
Цитирай

Мазала съм се с Икаров - нямам стрии.
Цитирай

София

Мисля,че Дева е по-добрия вариант. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора