Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Осиновители и осиновени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте,искам да ви попитам как мога да накарам мъжа си да си осиновим дете.Той не иска чуждо дете,а аз не мога да забременея по естествен начин,имам и няколко неуспешни инвитро опита.Моля дайте ми съвет какво да правя-да го напусна ли или да видим как ще се развият нещата.
Цитирай

Пловдив, "Кършиака"

Защо е необходимо да го "караш", той не иска ли да имате дете. Аз също имам два неуспешни опита инвитро и стигнахме до решението да си осиновим. И вече имам 5м. дъщеря,взехме си я на 3дни. Ако той също иска,истински, просто ще го направите. Сядате, говорите си и си изяснявате ситуацията. Толкова е просто.Когато има семейство е редно да има и деца, а децата идват по два начина - раждат се или се осиновяват. Това е. А ако е твърд в решението, че не иска "чуждо" дете,ти си прецени дали имаш работа до такъв човек. Заради неговия егоизъм ти да стоиш без рожба. Пожелавам ти по-скоро да решиш проблема в положителна насока, за да видиш какво щастие те чака. Успех.
Цитирай

Ispania

Ох ,аз имам по4ти сьЩия проблем ,само дето ние vе4е имаме наШе дете.
Много искам да си осиноvя дете оба4е моя не даvа и дума да стаvа,преди беше по склоннен ,но сега.......
Аз ли4но не мога да ти дам сьvет ,заЩото аз моя не успях да го накарам Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad .
Но ,ако бях на тvое място сигурно,Щях да се радзеля с него,заЩото ,така поне Ще има vероятност да имам дете с друг(осиноvено)
Цитирай
Здравей! Съвети в такава ситуация трудно се дават, но знам едно,че ако наистина държи на теб и Вашето семейство трябва да се съгласи.Бори се с всички сили за правото да бъдеш майка,защото това е най - прекрасното нещо на света.Как ще стигнеш до тук - с него или без него сама трябва да решиш.Бъди щастлива и смело напред!
Цитирай
Той в момента не иска друго дете,защото още не се бил предал,но аз му обясних,че не мога до безкрайност да се подлагам на процедури и че е много тежко за мен след всяка такава.Той е абсолютен оптимист и вярва,че ще стане един ден,каквото и да ни коства.Знам,че още сме млади и явно не е узрял за този момент,но поне да ми беше казал,че ще остане с мен,какъвто и да е изхода от това.Сега се чувствам несигурна и нервна,не съм убедена,че го искам като мой мъж,просто не знам какво да правя.
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Цитат на: нова
Той е абсолютен оптимист и вярва,че ще стане един ден,каквото и да ни коства.
Е да ама на кого му коства най-много болка и нерви!На него или на теб?Много често след осиновяване,страстите и напрежението се успокояват и идва забременяването!Но ти много трябва да премислиш всичките ЗА и ПРОТИВ общото ви бъдеще!Ако има начин с него да посетите дом за изоставени бебчета и дом за деца от 3г-до 7г ,че да му се свие сърцето от видяната мъка в очите на дечицата!Но явно и това не би могло да стане!Смелост мила,и дано намериш най-вярното решение!КАКВОТО И ДА Е ТО
Цитирай

При рома, пурите, какаото и бабиериндосите

Не мога да я намеря но имаше подобна тема преди време. Това което си спомням е: Заведи мъжа си в някой дом под някакъв предлог. Помоли някой който се занимава с благотворителност за домовете(Лавандър например мисля няма да ти откаже- целта ви е обща да направите детенце щастливо и малко спокойствие на домът ви ) да те вземе със себе си на някоя от акциите или пък защо не се включиш наистина да помагаш в такава организация- предтекст за мъжа ти - Нямате транспорт и ти си обещала на Мама от форума да и помогнеш. Мисля че той няма да ти откаже да ти помогне. Като види дечицата ще му стане мило - убедена съм. Може би му трябва време да приеме мисълта. Може би и на тебе ти трябва време да свикнеш с мисълта за едно осиновено детенце.Предполагам тези процедури инвитро те уморяват и изтощават не само физически но и психически. Кажи му че не можеш повече да опитваш- нямаш сили и се нуждаеш от почивка поне за известно време и спри процедурите. Умората и изтощението не са добри предпоставки за забременяване. . Знам колко силно го желаеш- колкото силно съм си желала и аз и двете деца и при нас трябваше доста време докато успеем да забременея, но и двата пъти успяхме когато вече бях спокойна ,а не трескаво да правя тест след тест...
Цитирай

При рома, пурите, какаото и бабиериндосите

Е Дидка ме е изпреварила- аз съм по- много словна но тя е изразила мисълта ми по- точно:)
Цитирай
Благодаря ви за съветите и разбирането.Знам,че всеки човек преминава през своя труден период в живота,явно сега е настъпил моя,решила съм да опитам още 1-2 пъти,защото нямам друг шанс освен инвитро и после ще видя накъде са нещата,ако си промени намерението -добре,ако пък не-няма да ми остави избор.Късмет на всички!
Цитирай

Госте,пиши ми на ЛС искам да ти предложа нещо,но е лично!Ако искаш разбира се!
Цитирай

София

И на мен започна да ми се върти тази мисъл в главата. Защо да раждам още едно дете, защото искам да имам поне два броя:), като има толкова много вече родени и изоставени от родителите си?! Само че мъжа ми е много резервиран към такъв вариант... не че казва твърдо НЕ, а отклонява темата и не му се приказва. Аз си му дудна периодично. Искам да преобърна съдбата на едно нещастно детенце..., ама той не може да го разбере това. И много го е страх от хората, какво щели да кажат...ей такива глупости.
Цитирай

Ами намери повод да го закараш до дом за деца,но от 3г до 7г.Идват празници и можете да занесете нещо за почерпка в такъв дом-предварително разбери броя на децата.Каквото и да занесете ще им е от полза-нещо сладичко,плодове,бонбони от тия в насипно състояние...Като влезе в дома и ви засипят с въпроси едно през друго-ЗА МЕН ЛИ ИДВАШ, ТИ МОЯТА МАЙКА/ТАТКО /ЛИ СИ, АМА АЗ СЛУШАМ МЕН ВЗЕМИ, ИМАШ ЛИ КОЛА,- а има и такива свитички дечица дето само стоят настрани и гледат с едни голееми и тъжни очички....Моят мъж и сега като се заговори с някого как сме осиновили дъщерята,и му се пълнят очите!Че беше пощурял да осиновяваме още едно момиченце-не говореше,но разбираше и изпълняваше казаното-едно сладко Еми,вече станало на 7 годинки/които не му личаха/.Скатаваха я в дома докато можеха,защото после трябваше да я прехвърлят в дом за ненормално развити.Ако имаше кой да я вземе щеше да и се направи една операция и да учи в у-ще за глухонеми и да бъде полезна за себе си и околните!Аз даже ходих да говоря с лекарката на дома ,но се отказах защото просто нямаше да ми стигнаг силите-осиновената ми дъщеря си дойде и тя с проблемите си,които трябваше да разрешаваме,имахме и други деца и просто небеше момента за натоварване пряко силите ни!Ако има повече хора като всички вас-да помислят и за осиновяване,ще има много по-малко тъжни очички в домовете за сираци! smile3501А пък ,че хората говорят-всяко чудо за три дни!Нас ни заринаха с какво ли не-за какво ни е ТАКОВА дете като си имаме деца,поне да било бебе,ама то много черничко-какво било това мелезче #Shocked ЧУДО!да имаш нерви като стоманени въжета!А "върхът на сладоледа " беше като тръгна мнението,/има страхотна прилика между мен и дъщеря ми/че въобще не сме я осиновявали,ами сме си я прибрали от дома дето са ни я гледали,защото съм я родила от сегашният си мъж докато и двамата сме били семейни с предишните си бракове #Crazy
Цитирай
Искрено се възхищавам на такива хора като вас,които са дали шанс на дечицата да имат по-добър живот,но явно при нас и особено при мъжа ми явно не е узрял момента,в който да си осиновиме дете,и двамата нямаме 30,явно с времето може да си промени решението,ако останем без деца.
Цитирай

Пловдив, "Кършиака"

Цитат на: нова
решила съм да опитам още 1-2 пъти,защото нямам друг шанс освен инвитро !

Незнам къде си правила до сега инвитро, но искам да те посъветвам да отидеш при д-р Маркова във Варна. Ако те интересува пиши ми на ЛС, ще ти дам координати. Много добри отзиви и резултати има за нея, може би най-добрите в момента за страната. Дори и да ти е далече Варна, си заслужава. Желая ти успех и отстоявай това, което искаш.
Цитирай
Много ви се възхищавам....
Не мога да се въздържа да не напиша за МОЯ МЪЖ.
Имаме едно дете, което чакахме дълго, от няколко години искаме и второ... проблемите ни са все още не напълно диагностицирани. Мъжът ми иска да си осиновим след като опитаме още някои неща, сам каза, че ако причината е само в него иска да прибегнем до донор. Той просто иска още едно детенце и извинете за точния цитат, но каза, че спермата си е сперма,а детето нещо съвсем друго. Аз съм този, която се колебая. Ако нямах рожденно дете, нямаше изобщо да му мисля, но сега ме е страх да не ги деля /а и роднините/ по някакъв начин.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора