Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора

София

Момичета след като четох Най-странното нещо което сте яли се замислих за най-скъпото и изискано нещо което сте яли( обикновено то е нешо егзотично и необикновено )  Laughing Вие сте ...  Hug
Цитирай

"Ноазети по парижки"  Flutter
Цитирай

София

Фурла, много ясно.
Цитирай

Едни трюфели или труфели,не знам как е правилно на български да се каже Very Happy(,ама да ви кажа изобщо не ми харесаха).Малко по-евтини,но далеч по-вкусни бяха едни белгийски шоколадови мидички Very Happy
Цитирай

При хората, които обичам

Най- скъпото нещо, която съм яла напоследък, беше един кашкавал от 9,90. Ама какъв кашкавал беше... целият форум го предъвкваше Mr. Green
Цитирай

София

Най- скъпото нещо, която съм яла напоследък, беше един кашкавал от 9,90. Ама какъв кашкавал беше... целият форум го предъвкваше Mr. Green

Къде го намери, бе? На нашия пазар няма под 11 лв  ooooh!
За протокола : не съм яла кашкавал  Crazy
Цитирай

Не се интересувам от цената на храната. В ресторанта ми дават меню за дами - без цена. Аз поръчвам, кавалерът плаща.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Най-скъпото нещо, което ядох днес, е Джейн.  Rolling Eyes
Цитирай

35 35 35
Цитирай

Ооо, отивам да спя  Crossing Arms
Цитирай

София

Браво момичета. то наистина да не гледаш цени е добре... но все пак нещо такова се помни.Но моляви обяснявайте малко повече за храната каква е че само по име аз не ви разбрах много много  Embarassed
Аз- някаква страхотна салата незнам име със страхотно сирене- то я правеше по скъпа и червено цвекло и други работки  Crazy
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не се интересувам от цената на храната. В ресторанта ми дават меню за дами - без цена. Аз поръчвам, кавалерът плаща.
Брех! Shocked Мен сигур не ме броят за дама (нямам Фурла, сигурно заради това) и ми дават меню с цени.
А ако ходите дамсъстав, пак ли без цени ви дават?

По същество - май не съм яла нещо така скъпо, че чак да запомня.
Цитирай

DE

Скъпото на едно място е евтино на друго. Така че такава класация не може да е достоверна.
Пример - да отидеш на суши бар в София и да се нахраниш добре ще ти струва майка си и баща си. Да отидеш на добър running суши бар във Виена и да се наядеш до пръсване ще ти струва 8.90 евро на глава. Мдам.
Или пък сиренето което купуваме тук (гръцка фета, на вкус като българско овче саламурено сирене) струва неприлично много. Ама купувам, че домочадието изяжда по кило и половина от това сирене на седмица.
Други примери няма да давам да не дразня народонаселението.
Цитирай

Момичета след като четох Най-странното нещо което сте яли се замислих за най-скъпото и изискано нещо което сте яли( обикновено то е нешо егзотично и необикновено )  Laughing Вие сте ...  Hug

Не знам, в Япония съм яла разни неща....
Иначе суши предполагам е най-скъпото. Разни хайвери. В русия съм яла и едни риби страхотни, но не знам каква им е била цената.
Цитирай

Най-скъпото нещо което съм ял напоследък беше един бой  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора