Съвет за ноктите на синът ми

  • 696
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 762
Здравейте, момичета. Очарована съм от сайта и от това колко си помагате. Ето защо се обръщам за помощ към вас. Синът ми е на 18 г. Има проблеми с ноктите. Не ги яде, няма гъбички или друг вид заболяване, но на някои от пръстите му са почти на половината и са силно деформирани, като на вълнички. Ходихме по какви ли не лекари, не намират проблем. Мазахме какво ли не, пихме и какво ли не. Няма резултат. Има още нещо. През почивните дни, когато не е на училище / като че ли пък сега някой ходи на училище  Laughing/ работи, като барман. Почти по цял ден ръцете му са във вода. Но проблема с ноктите го имаше преди да започне тази работа. Просто вече не знам какво да правя. Ако можете дайте ми някакъв съвет или препоръчайте добър лекар. Предварително ви благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 794
OOO, барманската професия май е разковничето...

Това го коментираха в една серия на "д-р Хаус"  май!

Оказа се, че всички бармани имат такива проблеми...


Но не си спомням лечението  newsm78

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 15:08 от Samantha Jones

# 2
  • София
  • Мнения: 1 762
Не, той имаше този проблем преди да започне тази работа  ooooh! Може би това би затруднило някакъв начин на лечение, но проблема че не е установено какво да лекуваме  Thinking От известно време се чудя дали да не направим ноктопластика? Дали това няма да помогне на нокъта отдолу да порасне и да се оформи правилно?

# 3
  • Мнения: 4 435
Побутвам темета-може някой да помогне.Но и за да кажа че ноктопластиката е безумие,нали за мъж говорим???знам че няма да са дълги,но ноктопластиката се лепи към средата на нокътната плоча......абе не виждам как може да не си личи....няма начин май. newsm78

# 4
  • Мнения: 138
Братовчедка ми имаше подобен проблем ..Ходи при една билкарка и тя й даде някакво мазило на пчелна основа ..Работеше точно като барманка ,смени работата ,маза се с този мехлем и постепенно ноктите и се оправиха .А бяха станали вълнообразни и страшно чупливи ...
Ще я питам като се чуем да ми даде повече информация .

# 5
  • София
  • Мнения: 1 762
Много благодаря за памащта ви. Ще чакам с нетърпение някаква информация  Peace

Общи условия

Активация на акаунт