Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

n
« Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 22:59 от Emmilli »
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Много бих искала да мога да те успокоя, но за съжаление незнам нищо по въпроса.
Само че си мисля - след като досега само един от многото специалисти, при които си ходила е установил това нещо, дали пък той не греши? Аз вярвам, че е така. Smile
Дали при лапароскопията, която ти предстои, ще се установи със сигурност?
Извинявай, че не можах да ти кажа нищо ценно, но с цялото си сърце искам да ти вдъхна надежда, че нещата ще си дойдат на мястото, и един ден всички тези притеснения ще са зад гърба ти.
Успех миличка.  Rose
  action032
Цитирай
Слава, аз също нищо не зная по въпроса, но се успокой. Знаеш как когато родители си осиновяват деца след дългогодишни опити и после имат свое, защото се успокояват. Така че спокойствието на най-важно. Сигурно няма да стане чудо, има си медицински обяснения май за всичко, но пък никога не спирай да вярваш в чудеса....
Има ли вариянт да лежиш, докато си бременна и т.н.? Не се отчайвай, сигурна съм че ще се оправи всичко!
Успех и бъди силна!
Цитирай

София

Слава, гледането на ултразвук е нещо доста относително. Един вижда едно, друг друго. Не го приемай толкова сериозно. Все пак както казваш размерът е на долната граница. Ако отидеш при друг спецалист сигурно ще види друг размер. Важното е, да няма непоправими органични изменения, надежда винаги има.
Цитирай

София

Слава, миличка не се тормози, успокой се моля те   remybussi . Аз съм с поликистоза, единия ми яйчник е малко по-малък от другия и същия е срастванал с операцията ми от апендицит, на всичко отгоре матката ми била недоразвита, с по - малък размер от нормалното. Доктора ми каза че при евентуална бременност ще трябва да лежа за  и да взимам хормони за задържане, за да няма проблеми. Проблема при мен е, че аз нямам и овулация заради кистите и се надявам скоро нещата да се оправят след лечението което са ми предписали. Моля се само да забременея, ако трябва няма да се помръдна 9 месеца от леглото, ще направя всичко което трябва. Praynig  Praynig  Само не се очайвай, вярвай в чудеса и ще видиш че всичко ще се оправи.  Praynig  Praynig Пожелавам ти от все сърце нещата да се оправят Praynig  Praynig  Praynig . Успех smile3525
Цитирай

slavva и аз искам да те успокоя миличка. Не се притеснявай и  аз като GeryD ти казвам да вярваш в чудеса, защото те се случват. Аз от както се помня какви ли не проблеми имах. Едно време като посещавах различни лекари на какви ли не глупости съм се наслушала. И си казах писна ми. Сега дълбоко вярвам, че нещата с мен с ОК, че бебето се бави, защото не му е сега времето. Знам, 4е когато видя 2 чертички ще е най-подходящият момент. Така, че мила не се тревожи- поплаквай си  /както правя аз от време на време/, но след това ставай по-силна и продължавай да се бориш и да не се отказваш. Просто бъди спокойна и  скоро едно малко, прекрасно създанийце ще те зарадва.
Цитирай

Враца

Лали ти е казала правилно, че всеки лекар вижда различно. Не се отчайвай, предполагам сега всичко ти се вижда черно и безнадеждно, но не трябва да се предаваш!
Упех и горе главата!
Цитирай

.... то реването е много полезно понякога, че и даже е за предпочитане.

Слава и аз като Лали и Ва смятам, че трябва да потърсиш още едно мнение. Да видях че си ходила и при други лекари преди това, но и сега иди и специално попитай за размерите на матката.

Не губи надежда и вярвай че и ти скоро ще се наредиш сред редиците на мамите.

Късмет и успех
Цитирай

София

Подкрепям казаното до тук. Потърси още едно мнение и кажи на лекаря какво точно са ти казали, за да знае какво да гледа.

Кураж, мила! Всичко ще се оправи, ще видиш!
Цитирай

Пловдив Белащица

Току що си погледнах писанията от фоликуломитриите! От десетина такива изследвания само на едно единствено пише "предно заден р-р 2,35"
Не намерих нищо по въпроса да чета! А гинекологът ми /узитата не ми ги прави той/ не обърна внимание! Както и че една от лекарките дето ме гледа на узи и двата пъти ми каза, че ми е малка матката! А такова нещо не бях чула - при 3-ма гинеколози дето са ме "пребърквали" и още 5-има дето са ми правили фоликулометрии!

Така че мила, направи си извода!
Цитирай

София

За измерването ти го казвам от личен опит - на един и същ хубав апарат, двама лекари, в два последователни дни. Явно всеки лекар вижда различно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.