Аз съм екстремист, защото:

  • 1 892
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 099
Кое е най-екстремното Ви преживяване? Не питам за неща, като общуване със свекървата, с бившата на настоящия и т.н., а за секс на перваза, рафтинг (това аз съм го практикувала), парашутизъм, орална любов в пилотската кабина с капитана и др.

# 1
  • Мнения: 516
Секс на паметник на центъра брои ли се? newsm78

# 2
  • Мнения: 2 891
А в градинка, на Великден, докато минават хората със запалени свещи около вас  Mr. Green

Не съм никак екстремна  Confused

# 3
  • Мнения: 25 400
Аз съм идиот, а от такива екстремисти не става.  Naughty
Не, че не съм скачала с парашут, де...   Whistling

# 4
  • Мнения: 212
Едно от най-екстремните ми преживявания (което още продължава) е да пиша тук в Клюкарника заобиколен от кобри и съскащи жени наоколо... Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Много моля да не еякулирате необмислено по чисти повърхности, така да се каже...

# 6
  • Мнения: 494
Едно от най-екстремните ми преживявания (което още продължава) е да пиша тук в Клюкарника заобиколен от кобри и съскащи жени наоколо... Simple Smile
 Забелязала съм,че имаш няколко редовни врагове,да...Но какво да правиш-трябва някъде да се избиват комплекси и защо не за сметка на един мъж в женски (поначало) форум... Wink

  Иначе по темата.В кръвта ми е да пробвам всичко,до което ме допуснат! Mr. Green(или не ме хванат).Веднъж опитах как е на вкус сурова медуза,защото просто трябва от всичко да се опита-така си бях наумила по едно време... LaughingЗа малко и с парашут да скоча,но не издържах тестовете(имам сериозни проблеми с вестибуларния апарат,за които разбрах тогава).
  Екстремист съм,защото...Де да знам защо!Ами...Харесва ми!Така изразходвам излишната енергия и забравям тъпотиите,сигурно...(Не се бях замисляла досега защо.Може би просто съм малко шантава.Или много... Laughing ).

# 7
  • Мнения: 27 524
Пфу, откъде ли да започна  Thinking  Laughing

-тичане гола през града
-тичане гола на -20 градуса
-скачане в езерото Ариана посред бял ден
-плуване в локва на Орлов Мост
-мятане на жаби в хорските къщи на партера
-разходка навън с облечени дрехи от 2 гардероба, бях толкова широка, че не можех да мина през двойна отворена врата  Laughing
-една двойна връзка
-едно бягство от къщи
...
ще допълвам  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
...
-тичане гола през града
-тичане гола на -20 градуса
...

От горното заключих за себе си, че съм консервативна и назадничава!

# 9
  • Мнения: 189
Когато пътувахме на "стоп" с мои приятелки(тогава 18 годишни) и се качихме в турски тир.Беше много забавно и смешно,даже ни черпиха и в един момент ,тъкмо влизаме в града и хоп :полицейска палка.Започва се едно разпитване:"какви сте вие?""От къде идвате?"Незнаете ли какви работи стават"Къде учите?",дъра-дъра един куп приказки и добре,че излязоха свестни ченгета и ни казаха да слизаме,да тръгваме,да внимаваме и друг път да не се повтаря.Представям си,как ме задържат или ме водят у нас и физиономиите на нашите и на брат ми.

# 10
  • Мнения: 1 671
Среднощно родео из градските улици, което завърши с опряно в слепоочието огнестрелно оръжие.
А, и по бутилка джин на калпак след това, ама джинът не се брои Mr. Green

# 11
  • Мнения: 98
скачането с бънджи / за някои сигурно е незначително, но аз имам страх от високо/ ; стоене на ръба на 12 етаж от външната страна на терасата; секс на общестевни места, докато наоколо има хора, секс на терасата на хотела; два пъти, когато за малко си бях отишла от този свят

# 12
  • Мнения: 27 524
От горното заключих за себе си, че съм консервативна и назадничава!

 Joy  Joy  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Това "екстремист" вероятно е закачка някаква.
Иначе, с много уговорки, взривяването на самолети, примерно, може да мине за екстремно преживяване точно толкова, колкото и скачането от тях с парашут....
За мен лично това са различни неща, ама знам ли.... Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
Това "екстремист" вероятно е закачка някаква.
Не е закачка. И касае само сексуални изживявания със самолети....

# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Това "екстремист" вероятно е закачка някаква.
Не е закачка. И касае само сексуални изживявания със самолети....

Ми...да беше казала, че за екстремност говориш, а не за екстремизъм Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Ми...да беше казала, че за екстремност говориш, а не за екстремизъм Mr. Green

Простете невежеството ми:

"Аз съм екстремностен, защото:"

# 17
  • Мнения: 1 250
Ъх, аз не съм се возила на самолет досега. И кво? Значи не съм екстремнос.....дрън-дрън, чак не мога да го напиша. Другаде брои ли се?

# 18
  • Мнения: 3 447
О, някой ме е изтрил  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 677
Oпитах да взема Варна - София за 2 часа и половина, но не успях. С 15 минути.

# 20
  • Мнения: 27 524
О, някой ме е изтрил  Simple Smile

О, не само теб  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 3 622
Полет с парапланер, рафтинг и преход в Харамийската пещера  Wink

# 22
Секс зад един паметник в градската градина...а на няколко метра имаше хора...нз до колко е екстремно ама определено ми се вдигна адреналина доста  Grinning smile3535 Flowers Four Leaf Clover (имахме късмет и точно когато идваше някакъв човек се обувахме  Laughing )

# 23
# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няма да кажа. Много компрометираща тема, много.  Mr. Green
Утре, когато реша да стана губернатор... Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 3 405
Карах сал насред реката, сама, с дълъг прът в ръка. Десетина метра широка, 3 метра дълбока рекичка. Бях на 8 години.
Сексуални прояви не споделям  Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 3 099
Сексуални прояви не споделям  Naughty

Сухарка!  Crossing Arms Тук сме си все свои...

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
Ми...да беше казала, че за екстремност говориш, а не за екстремизъм Mr. Green

Простете невежеството ми:

"Аз съм екстремностен, защото:"

Екстремен Mr. Green

Ама...темата е за екстремисти.Приемам.
Просто дотук няма ни един такъв.
Само екстремни личности.
Екстремисти - тц!
Ако някой се обади, все пак - службите бдят, няма да го подминат #2gunfire Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Клонка, това не е заглавие в американска медия. Терористичен подтекст липсва. Отпусни се....

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонка, това не е заглавие в американска медия. Терористичен подтекст липсва. Отпусни се....
Да, бе, ще се отпусна!!!
Врагът не спи, ей!!
Аз съм на пост Twisted Evil Mr. Green

# 30
  • Мнения: 3 521
Екстремни
1) скачала съм с бънджи малко повече пъти от годините ми
2) катерила съм доста места, вкл. 2 трихилядника...съответно доста и съм падала Mr. Green
3) пробвала съм base jumping
4) предпочитам сноуборд пред ските, не карам по писти обаче
5) отидох на автостоп с ТИР до Албания, по време на войната в Македония с гениалната цел да видя находищата на естествен битум...бях на 18 години, току що навършени Crazy


Екстремисти
1) знам кои са слабите места на повечето жилищни сгради...и с какво най-лесно мога да ги накарам да паднат Mr. Green


Ладен. Бин Ладен.

Сексването за мен не е екстремно изживяване, без значение къде и с колко човека е станала работата.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей, най-накрая някой ми уважи воплите да разграничим понятията.

Тъй, де - да се знае докъде ни стига екстремността и откъде почва или свършва екстремизмът ни. Mr. Green

Щото...имиджът е всичко Mr. Green

# 32
  • Sf
  • Мнения: 808

5) отидох на автостоп с ТИР до Албания, по време на войната в Македония с гениалната цел да видя находищата на естествен битум...бях на 18 години, току що навършени Crazy


Значи моето пътуване на стоп до Плевен с трактор не става за екстремно... Като слязох, 10 минути продължавах да подсакачам в някакъв необясним ритъм...

За пояснение, с трактор взех последните 5 км  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 25 400
Интересно четиво, благодаря!
Но ако авторът е Мартин Карбовски (в неговия стил е), много се съмнявам, че го е написал с точно тези правописни грешки (ако изобщо допуска правописни грешки).  Thinking
На негово място бих се обидила.

# 34
  • Мнения: 2 401
Май му падат продажбите на  безумното списание  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 671
 "Егоист" вече не излиза. Нещо друго пуснаха.
Все тая. Изчерпани.

# 36
  • Мнения: 4 633
 Какво се очаква да се обсъжда след прочита?

# 37
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хъ - и аз да се навра в тая тема Laughing Ку не за друго, поне постоянно ме спрягат към екстремно кърмещите, та веднъж дивидент да извадя от туй newsm78
И аз кат Василиса за губерньор са пазя, та по секс-линия не мож са поФаля точно сега...
Ама мъжът ми го турвам тук веднагически, ако събирате парашутистки, водолазки, рапелски и прочее екстремизми Laughing Май само рафтингът не го е налазил досега Mr. Green`

# 38
  • Мнения: 871
Иво, ма, голяма си сеирджийка Naughty Кажете та кажете Crossing Arms Ми кажи ти за секса Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
Иво, ма, голяма си сеирджийка Naughty Кажете та кажете Crossing Arms Ми кажи ти за секса Mr. Green

Малка съм още, деТствена....

# 40
  • Мнения: 3 405
А четивото защо е в екстремната тема?

# 41
  • Мнения: 6 167
Скоци разни, рафтинг.
Най-екстремното нещо е, че си промених живота на 32г. на 180 градуса.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 654
Това лято на морето се изстрелях с бънджи. Страхотно усещане, не исках да ми кажат кога ще пуснат въжетата. И изведнъж си високо, чуваш само възгласите на приятелите си, преобръщаш се във въздуха и не искаш да слизаш...Отскочих много високо защото тежа 48 кг, момчето което ме връзваше ми каза че ми завижда заради това че много ще излетя Sunglasses
Бих го правила всеки ден преди работа Peace
Екстремността ми нараства с възрастта, а защо съм екстремна незная...може би заради свободата

# 43
  • София
  • Мнения: 1 825
Тъкмо реших, че съм набарала една интересна тема и се чудех с кой акъл авторът си признава, а то ... Разочарована съм. Извинявам се за спама.

Общи условия

Активация на акаунт