Аз съм екстремист, защото:

  • 1 890
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
Екстремни
1) скачала съм с бънджи малко повече пъти от годините ми
2) катерила съм доста места, вкл. 2 трихилядника...съответно доста и съм падала Mr. Green
3) пробвала съм base jumping
4) предпочитам сноуборд пред ските, не карам по писти обаче
5) отидох на автостоп с ТИР до Албания, по време на войната в Македония с гениалната цел да видя находищата на естествен битум...бях на 18 години, току що навършени Crazy


Екстремисти
1) знам кои са слабите места на повечето жилищни сгради...и с какво най-лесно мога да ги накарам да паднат Mr. Green


Ладен. Бин Ладен.

Сексването за мен не е екстремно изживяване, без значение къде и с колко човека е станала работата.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей, най-накрая някой ми уважи воплите да разграничим понятията.

Тъй, де - да се знае докъде ни стига екстремността и откъде почва или свършва екстремизмът ни. Mr. Green

Щото...имиджът е всичко Mr. Green

# 32
  • Sf
  • Мнения: 808

5) отидох на автостоп с ТИР до Албания, по време на войната в Македония с гениалната цел да видя находищата на естествен битум...бях на 18 години, току що навършени Crazy


Значи моето пътуване на стоп до Плевен с трактор не става за екстремно... Като слязох, 10 минути продължавах да подсакачам в някакъв необясним ритъм...

За пояснение, с трактор взех последните 5 км  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 25 398
Интересно четиво, благодаря!
Но ако авторът е Мартин Карбовски (в неговия стил е), много се съмнявам, че го е написал с точно тези правописни грешки (ако изобщо допуска правописни грешки).  Thinking
На негово място бих се обидила.

# 34
  • Мнения: 2 401
Май му падат продажбите на  безумното списание  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 671
 "Егоист" вече не излиза. Нещо друго пуснаха.
Все тая. Изчерпани.

# 36
  • Мнения: 4 633
 Какво се очаква да се обсъжда след прочита?

# 37
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хъ - и аз да се навра в тая тема Laughing Ку не за друго, поне постоянно ме спрягат към екстремно кърмещите, та веднъж дивидент да извадя от туй newsm78
И аз кат Василиса за губерньор са пазя, та по секс-линия не мож са поФаля точно сега...
Ама мъжът ми го турвам тук веднагически, ако събирате парашутистки, водолазки, рапелски и прочее екстремизми Laughing Май само рафтингът не го е налазил досега Mr. Green`

# 38
  • Мнения: 871
Иво, ма, голяма си сеирджийка Naughty Кажете та кажете Crossing Arms Ми кажи ти за секса Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
Иво, ма, голяма си сеирджийка Naughty Кажете та кажете Crossing Arms Ми кажи ти за секса Mr. Green

Малка съм още, деТствена....

# 40
  • Мнения: 3 405
А четивото защо е в екстремната тема?

# 41
  • Мнения: 6 167
Скоци разни, рафтинг.
Най-екстремното нещо е, че си промених живота на 32г. на 180 градуса.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 654
Това лято на морето се изстрелях с бънджи. Страхотно усещане, не исках да ми кажат кога ще пуснат въжетата. И изведнъж си високо, чуваш само възгласите на приятелите си, преобръщаш се във въздуха и не искаш да слизаш...Отскочих много високо защото тежа 48 кг, момчето което ме връзваше ми каза че ми завижда заради това че много ще излетя Sunglasses
Бих го правила всеки ден преди работа Peace
Екстремността ми нараства с възрастта, а защо съм екстремна незная...може би заради свободата

# 43
  • София
  • Мнения: 1 825
Тъкмо реших, че съм набарала една интересна тема и се чудех с кой акъл авторът си признава, а то ... Разочарована съм. Извинявам се за спама.

Общи условия

Активация на акаунт