Аз съм екстремист, защото:

  • 1 894
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Кое е най-екстремното Ви преживяване? Не питам за неща, като общуване със свекървата, с бившата на настоящия и т.н., а за секс на перваза, рафтинг (това аз съм го практикувала), парашутизъм, орална любов в пилотската кабина с капитана и др.

# 1
  • Мнения: 516
Секс на паметник на центъра брои ли се? newsm78

# 2
  • Мнения: 2 891
А в градинка, на Великден, докато минават хората със запалени свещи около вас  Mr. Green

Не съм никак екстремна  Confused

# 3
  • Мнения: 25 400
Аз съм идиот, а от такива екстремисти не става.  Naughty
Не, че не съм скачала с парашут, де...   Whistling

# 4
  • Мнения: 212
Едно от най-екстремните ми преживявания (което още продължава) е да пиша тук в Клюкарника заобиколен от кобри и съскащи жени наоколо... Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Много моля да не еякулирате необмислено по чисти повърхности, така да се каже...

# 6
  • Мнения: 494
Едно от най-екстремните ми преживявания (което още продължава) е да пиша тук в Клюкарника заобиколен от кобри и съскащи жени наоколо... Simple Smile
 Забелязала съм,че имаш няколко редовни врагове,да...Но какво да правиш-трябва някъде да се избиват комплекси и защо не за сметка на един мъж в женски (поначало) форум... Wink

  Иначе по темата.В кръвта ми е да пробвам всичко,до което ме допуснат! Mr. Green(или не ме хванат).Веднъж опитах как е на вкус сурова медуза,защото просто трябва от всичко да се опита-така си бях наумила по едно време... LaughingЗа малко и с парашут да скоча,но не издържах тестовете(имам сериозни проблеми с вестибуларния апарат,за които разбрах тогава).
  Екстремист съм,защото...Де да знам защо!Ами...Харесва ми!Така изразходвам излишната енергия и забравям тъпотиите,сигурно...(Не се бях замисляла досега защо.Може би просто съм малко шантава.Или много... Laughing ).

# 7
  • Мнения: 27 524
Пфу, откъде ли да започна  Thinking  Laughing

-тичане гола през града
-тичане гола на -20 градуса
-скачане в езерото Ариана посред бял ден
-плуване в локва на Орлов Мост
-мятане на жаби в хорските къщи на партера
-разходка навън с облечени дрехи от 2 гардероба, бях толкова широка, че не можех да мина през двойна отворена врата  Laughing
-една двойна връзка
-едно бягство от къщи
...
ще допълвам  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
...
-тичане гола през града
-тичане гола на -20 градуса
...

От горното заключих за себе си, че съм консервативна и назадничава!

# 9
  • Мнения: 189
Когато пътувахме на "стоп" с мои приятелки(тогава 18 годишни) и се качихме в турски тир.Беше много забавно и смешно,даже ни черпиха и в един момент ,тъкмо влизаме в града и хоп :полицейска палка.Започва се едно разпитване:"какви сте вие?""От къде идвате?"Незнаете ли какви работи стават"Къде учите?",дъра-дъра един куп приказки и добре,че излязоха свестни ченгета и ни казаха да слизаме,да тръгваме,да внимаваме и друг път да не се повтаря.Представям си,как ме задържат или ме водят у нас и физиономиите на нашите и на брат ми.

# 10
  • Мнения: 1 671
Среднощно родео из градските улици, което завърши с опряно в слепоочието огнестрелно оръжие.
А, и по бутилка джин на калпак след това, ама джинът не се брои Mr. Green

# 11
  • Мнения: 98
скачането с бънджи / за някои сигурно е незначително, но аз имам страх от високо/ ; стоене на ръба на 12 етаж от външната страна на терасата; секс на общестевни места, докато наоколо има хора, секс на терасата на хотела; два пъти, когато за малко си бях отишла от този свят

# 12
  • Мнения: 27 524
От горното заключих за себе си, че съм консервативна и назадничава!

 Joy  Joy  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Това "екстремист" вероятно е закачка някаква.
Иначе, с много уговорки, взривяването на самолети, примерно, може да мине за екстремно преживяване точно толкова, колкото и скачането от тях с парашут....
За мен лично това са различни неща, ама знам ли.... Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
Това "екстремист" вероятно е закачка някаква.
Не е закачка. И касае само сексуални изживявания със самолети....

Общи условия

Активация на акаунт