Колко мами са преносили децата си?

  • 2 343
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Здравейте,мами!Искам да попитам ,кои от вас са преносили и с колко?На мен вчера ми беше терминът и сега тръпна в очакване  Shocked С колко може да пренося максимум?Предполагам не повече от 5 дена  newsm78 Моля,споделете,ако желаете,ще ви бъда истиснки благодарна   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 545
Аз преносих 10 дни, сестра ми също, най-добрата ми приятелка и тя. Не се притеснявай, всичко ще е наред  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 244
Преносих 3 дни, мисля че максимум до седмица те приемат и стимулират раждането. Не се коркай, може ей сега да получиш първата контракция  Wink Grinning
Успех, леко раждане и едно прекрасно бебче ти пожелавам!

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Първия път преносих 6 дена.

# 4
  • Мнения: 600
Преносих 2 дни,  на третия родих - изтекоха ми видите! Бяха ми казали, че максимум една седмица след датата на термина ми ще ми предизвикат раждане!
Леко раждане ти желая!!!! Лелеееееее как се развълнувах - все едно аз ще ходя да раждам!  Hug

# 5
  • Мнения: 261
Втория път преносих 10 дни. Не ме траяха /а май тук в БГ не траят по принцип/ повече и ме включиха на система. Успех! Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 44 028
3 дни преносих.
Щом днес ти е термина трябва да отидеш на запис на тоновете и да ходиш всеки ден в продължение на седмица. Ако до 7 дни не родиш те приемат , правят изследвания и решават дали и колко още да те оставят или да предизвикат раждането.
Това ако са ок тоновете, ако нещо има може да го предизвикат и веднага....
Една приятелка преноси 2 седмици, в деня , в който щяха да й го предизвикват си тръгна само раждането Wink

Аз лично като отидох на третия ден и те като казаха - я какви хубави контракции и се качих в родилно, оказа се , че и разкритие имам и няколко часа след това бебо се показа Wink

# 7
  • Мнения: 2 172
Еххх,мами много сте мили,благодаря за скоростните отговори  Hug Ама на мен хич не ми се чака седмица,а камоли 10 дена  #Shocked

# 8
  • Мнения: 1 171
 Аз преносих 16 дена с първата бременност,а за втората  все още незная  - термина ми е за утре,а все още нямам никакви симптоми.  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 44 028
Еххх,мами много сте мили,благодаря за скоростните отговори  Hug Ама на мен хич не ми се чака седмица,а камоли 10 дена  #Shocked

хехех сега пък и не ти се чака....Simple Smile споко вече сте на финалната права Simple Smile леко рраждане и скоро да си гушкаш здраво, сладко и прекрасно бебешорче Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 896
Преносих 10 дни. Не са ме индуцирали, раждането тръгна само.

# 11
  • Мнения: 389
И аз преносих - 3 дни! Sunglasses

# 12
  • Мнения: 4 496
Преносих 5 дни.Родих с планово секцио. Flutter

# 13
  • Варна
  • Мнения: 252
С първата бременност преносих 14 дни,а с втората 6 дни.Леко раждане и не се притеснявай.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Аз преносих с 5 дни. Леко раждане ти желая Hug

Общи условия

Активация на акаунт