Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Имам въпросче...тъй като не съм от София и не съм мн запозната.Та бихте ли ми казали пощенския код за Студентски град...мисля че беше 1700 ама не съм сигурна...и някой изпращал ли е писма до някой, който живее в общежитие там. Тоест имат ли пощенски кутии нещо от сорта или трябва само с куриер? Благодаря Smile
Цитирай

Едно време писмата се оставяха при портиера, ако е колет - в пощата.
Цитирай

Бургас

Кодът на Студентски град е 1700.
Ако е писмо, го носят при портиера. Ако е колет, оставят бележка за колет, пак при портиера.
Цитирай
Значи ако изпратя писмо...портиерът ще го даде на точния човек като види апартамента така ли?
Цитирай

Бургас

Като се получи в пощата писмото, ще го занесат в съответния блок, ще го оставят на портиера, и човекът ще си го вземе от там.
Цитирай
Да но мисълта ми е,че трябва да е изненада...тоест човека няма да знае за писмото. И се чудих дали портиерът ще го занесе до апартамента или ще се обади по някакъв начин...  newsm78
Цитирай

Русе

Портиерът ще го сложи или в клетката за стаята (нещо като пощенски кутии има - клетки) или ще го сложи на стъклото на неговата стая.
АКо портиерът познава въпросния човек, ще му го даде. Ако не - е нужно човекът от време на време да преглежда писмата, които са оставени на стъклото на портиера. То е на видно място, но не всеки се заглежда там.
Успех!
Цитирай
Ами може би не го познава тъй като е от скоро там...ами ще пробвам. Ако не в краен случай след като го изпратя...то до 2 дни трябва да пристиге ако не го е получил ще му кажа да провери при този портиер  Smile ох нз...надявам се да го получи мислих да пращам и нещо вътре ама май ч-во ще изпробвам само с обикновено писъмце  Rolling Eyes
Цитирай

Русе

За кой блок става въпрос ако не е тайна
Цитирай

Имам въпросче...тъй като не съм от София и не съм мн запозната.Та бихте ли ми казали пощенския код за Студентски град...мисля че беше 1700 ама не съм сигурна...и някой изпращал ли е писма до някой, който живее в общежитие там. Тоест имат ли пощенски кутии нещо от сорта или трябва само с куриер? Благодаря Smile

Това за някоя държава от ЕС ли се отнася?
Цитирай
За кой блок става въпрос ако не е тайна

59-ти
Цитирай
СТУДЕНТСКИ ГРАД БЛ 59; 1734 СТУДЕНТСКИ

www.bgmaps.com
Цитирай

Русе

Аз съм живяла там. Имаше един много възрастен портиер, който ако не потърсеха писмо или бележка, ходеше до стаята да ги носи.
Цитирай

не те разбрах  newsm78
Цитирай
Аз съм живяла там. Имаше един много възрастен портиер, който ако не потърсеха писмо или бележка, ходеше до стаята да ги носи.

а кога си живяла там? преди колко време? и Благодаря ще пробвам  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора