Интернет измамници

  • 4 646
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 210
Ами обърнете се към Комисията за защита на потребителите  Mr. Green
И да - повечето сме безупречни - влезли сме и сме завършили с мислене и учене, а не с пазаруване на дипломи. И сега работим и плащаме данъци.  Peace

# 46
  • Мнения: 9 050
Ами обърнете се към Комисията за защита на потребителите  Mr. Green
И да - повечето сме безупречни - влезли сме и сме завършили с мислене и учене, а не с пазаруване на дипломи. И сега работим и плащаме данъци.  Peace

И там няма начин. Жалбата трябва да е срещу конкретно лице или търговец. Не може да е срещу сайт. А и в случая е малко като да се оплачеш пред Комисията, че дилърът ти е продал кофти дрога.

# 47
  • Мнения: 857
Всички се изкарахте тука, че сте си писали дипломите работи сами!
Еми сори, ама не ми се вярва да не сте търсили помощ от другате-платено или не.Лично аз съм попадала на мения, тук в този форум, от типа"Бях си хванала гадже дето да ми пише дипломните работи" и такива от сорта.Така че, не се правете на света вода ненапита/някой от вас/ Не казвам, че подкрепям напълно да заплащаш, за да ти пишат "домашното", но на всеки може да се наложи!
И жената питаше за начин как да предпази други хора от това, а не дали е правилно да си купуваш дипломи работи или не ... ама нали трябва да се кажат 50 еднородни мнения, с известна доза пренебрежение, себеизтъкване, упрекване и други от сорта .. и да да да знам-всеки има право да изкаже мнението си/дори да не е по темата/ и щом не ми харесва горе в дясно е червеното хиксче
 noear

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Извинявам се.
Темата е средно безумна.
Проблемът съществува, но разрешението му не е тук.
Тенденцията наистина е покъртителна.
Смехът е през сълзи.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт