Хелуин и юбилеум - тема 50 в ДЕ

  • 15 484
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 768
Веси кажи нещо весело, да разведриш , че пак взе да загрубява Wink
Вече не смея. no

# 286
  • Мнения: 193
Вечи,
нямам предвид Мата, прочети по горе добре  Sad, никога не бих си позволила да критикувам Мата, чета сега чак какво прави Embarassed, и се надявам и ние от Hessen да направим нещо, вече и предложихме нашата помощ.

# 287
  • Мнения: 467
Здравей Веси  bouquet,много се радвам да те видя тук. Като гледам бр. на публикациите ти си станала редовна посетителка на този форум. Сега и аз сте съм една от редовните. Цяло лято бяхме с Коцко в Бг,за да пише тати дипломната работа на спокойствие. В 4етвъртак ве4е защити и сега си имаме инжинер в кащи. Тази ве4ер ще се 4ерпим с приятели по този повод и с удоволствие бих по4ерпила и вас  Laughing

  http://www.florissimail.ch/blumenversand/images/lindt_praline_confiseurs.jpg
http://www.dailyolive.com/images/baileys.jpg

# 288
  • Мнения: 911
Мугел, наистина е иzлишно.
Ако искате, мога да пусна тема, но май не мога да я оформя толкова хубаво като Сърфи.

# 289
  • Мнения: 11 306
Мугел, наистина е иzлишно.
Ако искате, мога да пусна тема, но май не мога да я оформя толкова хубаво като Сърфи.
Смело и безотговорно ти разрешавам! Hug
Веднъж се тръгва по трудния трънлив път на Пускам нова тема. Mr. Green

# 290
  • Мнения: 1 768
Здравей Веси  bouquet,много се радвам да те видя тук. Като гледам бр. на публикациите ти си станала редовна посетителка на този форум. Сега и аз сте съм една от редовните. Цяло лято бяхме с Коцко в Бг,за да пише тати дипломната работа на спокойствие. В 4етвъртак ве4е защити и сега си имаме инжинер в кащи. Тази ве4ер ще се 4ерпим с приятели по този повод и с удоволствие бих по4ерпила и вас  Laughing
Тине,честит ти инженер! HugБраво на татито!Успешна реалиЗация!
Весел праЗник довечера и наЗдраве!

# 291
  • Мнения: 911
Ами ще се пробвам тогава Wink

# 292
  • Мнения: 1 768
Ами ще се пробвам тогава Wink
Наслука! Peace

# 293

Общи условия

Активация на акаунт