Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 25 окт. 2007, 20:16 ч.
  • Преглеждания  33 348  Мнения  59  Онлайн  1
Отговори
Давайте вие сте:)
Сега се сещам за един, който ми го изпрати моето бебо... "Не мога да заспя,не ми даваш мира.Не се ли измори да щъкаш из мислите ми мила?Лека нощ"  Heart Eyes

Реклама
# 1
Мен ме е срам да напиша Crossing Arms.

# 2
Бяха страшно мили и страшно много.
Ама беше преди 5години и нищо не помня. Embarassed

# 3
Е, вие не си ли ги пазите Shocked? Аз си пазя от 2003 още Crossing Arms

# 4
  • Някъде там, ела и провери...
Имам една задача за теб, 1) вземи едно огледало 2) вдигнио на висичината на лицето си 3) цункай котетнцето дето го виждаш от мен защото в момента аз не мога Flutter

# 5
  • София
Много са, но един от любимите ми е при едно мое пътуване. След като ме изпрати заваля силен дъжд и Той ми написа, че и в сърцето му вали, защото "ти си господар на времето в мен" Hug

# 6
Е, вие не си ли ги пазите Shocked? Аз си пазя от 2003 още Crossing Arms

Аз също си ги пазя, и ако ми се запълни паметта в телефона (още не е станало) мисля да си ги записвам...поне тези от моето бебо че имам мн мили  Heart Eyes

# 7
  • На една звезда
И аз като Кас ги пазя. Всичките са от мъжа ми. Прекалено лични са и няма да споделя. Mr. Green

# 8
  • София
...да докосна устните ти с устни,да усещам теб,да те обичам...Simple Smileда си до мен..Е ТОВА БЕШЕ ДОСТА ОТДАВНА:)

# 9
Един мил смс от вчера - "Мамо, извинявай че ти казах че си смотана! Днес решавах много задачи. ОБИ4АМ ТЕ!"

# 10
  • Варна
Ау, Калино, много трогателно! Сладък син мамин.

# 11
  • Ю Ес енд Ей
This is Bono,thx 4 taking action with the ONE campaign 2 make AIDS and poverty history.Check out www.one.org on the web for more.Peace.
  Не е котенце,патенце,ама ми е мил  Mr. Green

# 12
Ау, Калино, много трогателно! Сладък син мамин.

Дъщеря! Бързо пали и после страда като не й говоря 2-3 дни.

# 13
  • София
Калине, на кой телефон ти го пратиха туй  Grinning

# 14
"Ти сърцето ми разсече, с половин сърце съм вече, трябва с твойто да го слея, ако искаш да живея..."
Музиканти, кво да ги правиш? Тъй и не разбрах дали оживя  newsm78

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт