Най-милите SMS-и, които са ви изпращали ?

  • 39 884
  • 59
  •   1
Отговори
Давайте вие сте:)
Сега се сещам за един, който ми го изпрати моето бебо... "Не мога да заспя,не ми даваш мира.Не се ли измори да щъкаш из мислите ми мила?Лека нощ"  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 721
Мен ме е срам да напиша Crossing Arms.

# 2
  • Мнения: 292
Бяха страшно мили и страшно много.
Ама беше преди 5години и нищо не помня. Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 721
Е, вие не си ли ги пазите Shocked? Аз си пазя от 2003 още Crossing Arms

# 4
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Имам една задача за теб, 1) вземи едно огледало 2) вдигнио на висичината на лицето си 3) цункай котетнцето дето го виждаш от мен защото в момента аз не мога Flutter

# 5
  • София
  • Мнения: 1 654
Много са, но един от любимите ми е при едно мое пътуване. След като ме изпрати заваля силен дъжд и Той ми написа, че и в сърцето му вали, защото "ти си господар на времето в мен" Hug

# 6
Е, вие не си ли ги пазите Shocked? Аз си пазя от 2003 още Crossing Arms

Аз също си ги пазя, и ако ми се запълни паметта в телефона (още не е станало) мисля да си ги записвам...поне тези от моето бебо че имам мн мили  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 4 451
И аз като Кас ги пазя. Всичките са от мъжа ми. Прекалено лични са и няма да споделя. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 223
...да докосна устните ти с устни,да усещам теб,да те обичам...Simple Smileда си до мен..Е ТОВА БЕШЕ ДОСТА ОТДАВНА:)

# 9
  • Мнения: 1 533
Един мил смс от вчера - "Мамо, извинявай че ти казах че си смотана! Днес решавах много задачи. ОБИ4АМ ТЕ!"

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ау, Калино, много трогателно! Сладък син мамин.

# 11
  • Мнения: 2 253
This is Bono,thx 4 taking action with the ONE campaign 2 make AIDS and poverty history.Check out www.one.org on the web for more.Peace.
  Не е котенце,патенце,ама ми е мил  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 533
Ау, Калино, много трогателно! Сладък син мамин.

Дъщеря! Бързо пали и после страда като не й говоря 2-3 дни.

# 13
  • Мнения: 3 447
Калине, на кой телефон ти го пратиха туй  Grinning

# 14
  • Мнения: 6 417
"Ти сърцето ми разсече, с половин сърце съм вече, трябва с твойто да го слея, ако искаш да живея..."
Музиканти, кво да ги правиш? Тъй и не разбрах дали оживя  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт