Пие трудно от шише?

  • 538
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
От два дни нещо не е както трябва.
По принцип си изпива млякото но един дъх.От два дни прави някакви странни движения с устата и си пие млякото по половин час.
Сякаш дърпа пък биберона  и се изхлузва от устата и нищо не дърпа.Много странно и ме гледа с един жален поглед.
Пробвах днес да и дам от всички шишета сок,със всички е така.
Ако съвсем се откаже от шишето как ще и давам АМ.
Ние сме на 10месеца.

# 1
  • Мнения: 5 790
А защо не пробваш да смениш биберона? Някой с по-голяма дупка? Или накрайник да сложиш?

# 2
  • Мнения: 292
Ще пробвам,не пробвах защото пробвах със 4 различки шишете/биберони.Все тая.

# 3
  • Мнения: 5 940
Ние пък сме на четири и половина, но откакто взе да осъзнава шишето като предмет, взе да си играе и да бърбори на него /олего, лего, алего и т.н , такива ги говори / , премята биберона, ч и се хили. Просто го оставям здравата да изгладнее и после схваща предназначението. Някои майки се принуждават с лъжичка да дават, не ви пожелавам подобно мъчение.

# 4
  • Мнения: 268
   Thinking!!!  РАСТЪТ МУ ЗЪБКИ-това ще да е причината Peace,притова положение апетита е намален,не се притеснявай. Peace

# 5
  • Мнения: 5 790
   Thinking!!!  РАСТЪТ МУ ЗЪБКИ-това ще да е причината Peace,притова положение апетита е намален,не се притеснявай. Peace

Това абсолютно не е вярно. Всичко, за което майките не могат да намерят обяснение, се приписва на зъбите.

# 6
  • Мнения: 292
   Thinking!!!  РАСТЪТ МУ ЗЪБКИ-това ще да е причината Peace,притова положение апетита е намален,не се притеснявай. Peace

Това абсолютно не е вярно. Всичко, за което майките не могат да намерят обяснение, се приписва на зъбите.
и аз това съм забелязала newsm78

# 7
  • Мнения: 5 790
По принцип, никненето на зъби е физиологичен процес и не би трябвало да създава никакви проблеми на детето. Отделен е въпросът, че когато никнат зъби, леко им се срива имунинета. Това прави децата податливи и на най-баналните вируси, които никога няма да ги хванат, ако не им растат зъби. Съжалявам за лиричното отклонение...

# 8
  • Мнения: 145
Моето дете така премяташе биберона в устата си когато му никнеха зъби. Имах чувството че по-скоро играе и си чеше зъбите с него и действително пиеше много по-малко мляко. Но беше за определен период и отмина. Не съм го насилвала,просто предлагах и друга храна.

# 9
  • Мнения: 753
както го описваш и на мен ми 'намирисва' на ново зъбче, ...моето дете съвсем отказва да яде при такава ситуация

Общи условия

Активация на акаунт