Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 25 окт. 2007, 23:02 ч.
  • Преглеждания  530  Мнения  4  Онлайн  1
Отговори
Здравейте!
Имам един такъв въпрос вече съм 29та г.с а от повече от 3 седмици усещам от време на време болки и стягане в корема в областта на пъпа. Питах гинеколога- той каза че е нормално  newsm78. Прочетох и тук там че се случва понякога да има такива болки и стягания на корема, но аз започвам да се притеснявам защото понякога са доста продължителни или пък са доста чести Sad Ако някои може да даде съвет ще съм благодарна!  Hug

Реклама
# 1
  • някъде там
здравей avi-ava да ти кажа и аз имах такива и продължавам да имам такива усещания, но при мен няма болка просто усещам един твърд корем за първи път беше в 31 г.с.
стискам палци да не е нещо тревожно и ти желая леко бременеене   bouquet

# 2
Явно е нормално просто аз се шашкам повече отколкото трябва  Embarassed

# 3
  • София
Подготвителните контракции не трябва да бъдат повече от 10 на ден, както и не бива да са на равни интервали. Ако станат на равни интервали или зачестят, трябва да отидеш на лекар.
Успех  bouquet.

# 4
  • на брега на Дунав
Подготвителните контракции не трябва да бъдат повече от 10 на ден, както и не бива да са на равни интервали. Ако станат на равни интервали или зачестят, трябва да отидеш на лекар.
Успех  bouquet.

Точно така и само да добавя, че не бива да са болезнени  Peace

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт