За смяната на зимно време и режима на бебето?!?

  • 1 611
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350

Кажете вие как практикувате при смяна на от лятно на зимно време?

Мили мами, моето малко момиченца заспива всяка вечер в 20 часа и се буди сутрин между 7:30 и 8:30 часа. Малко се притеснявам как ще успеем да компенсираме този един допълнителен час? Тя и сега към 19 - 19:30 вече е готова за сън  ooooh!  Никък не ми се става в 6 всяка сутрин, за да съм преди нея  Close

# 1
  • София
  • Мнения: 6 248
Хехе, чак ти завидях за проблема  Laughing С какво я храниш, че има такъв дълъг сън?  Mr. Green

Предполагам, че тя сама ще се нагоди.

# 2
  • Мнения: 6 438
Не се бях замисляла... newsm78 Май и ние ще имаме същи проблем и ще ни се налага да ставам към 6,30  Tired

# 3
  • Мнения: 350
catty m кърмим се в 20 и 23 после в 6, но се буди към 8.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
Не ставам преди детето. Напротив, като му дам закуската (между 5 и 9 - когато си оиска) го оставям обратно в леглото докато аз се оправя...

# 5
  • Мнения: 474
От предната смяна на времето си спомням, че синът ми сам за 1-2 дни си настрои режима. Не си спомням да съм имала проблеми. Цяло лято пак си ставаме към 8.30 ч., така че явно не е оказало влияние.  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 496
Какво толкова, ако няколко дни ставам с час по-рано? Thinking

# 7
  • Мнения: 4 111
 Shocked Не се бях замисляла. Сега както ставаме в 6 вече в 5 ли ще ставаме?!  Cry ooooh!

# 8
Shocked Не се бях замисляла. Сега както ставаме в 6 вече в 5 ли ще ставаме?!  Cry ooooh!

Ние май ще сме същите Laughing

# 9
  • Мнения: 10 982
Като ви чета, май вече ще се става в 6 - 6.30 ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 041
Опитай се да я сложиш малко по- късно да си легне. Аз в такива случаи пускам таткото в действие- играят, гонят се и така минава половин- един час. След това обичайните дейности- къпане, обличане, мляко и в леглото. не мисля, че е такъв голям проблем, ако се заиграе детето  Peace

# 11
  • Мнения: 4 111
Опитай се да я сложиш малко по- късно да си легне. Аз в такива случаи пускам таткото в действие- играят, гонят се и така минава половин- един час. След това обичайните дейности- къпане, обличане, мляко и в леглото. не мисля, че е такъв голям проблем, ако се заиграе детето  Peace

При нас е проблем. Заигран, незаигран, да легне в 19 или в 22 - все по едно и също време става, като будилник е.  Simple Smile

# 12
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
лека полека сменяме режима. С по 15-20 минутки изтеглям хранене, къпане и оправяне за сън и за три-четири дни той се настройва.

# 13
  • Мнения: 1 041
Опитай се да я сложиш малко по- късно да си легне. Аз в такива случаи пускам таткото в действие- играят, гонят се и така минава половин- един час. След това обичайните дейности- къпане, обличане, мляко и в леглото. не мисля, че е такъв голям проблем, ако се заиграе детето  Peace

При нас е проблем. Заигран, незаигран, да легне в 19 или в 22 - все по едно и също време става, като будилник е.  Simple Smile
Ооо, и ние имахме такъв период.
Но вече отмина-сега аз го будя за ясла.
А иначе давах мляко сутрин и се правех, че спя. Малкият го изпиваше и пак заспиваше.
Така спяхме до 8 ч  Peace

# 14
  • Мнения: 4 111
.......
А иначе давах мляко сутрин и се правех, че спя. Малкият го изпиваше и пак заспиваше.
Така спяхме до 8 ч  Peace

И това е изпробвано, много рядко се получава, заспива за половин час най-много.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт