ренде Вьорнер от TV shop

  • 7 740
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Аз имам и робот, и ренде. Робота го ползам, когато имам да режа по-големи количества. Но за салати рендето е незаменимо. Реже всякакви зеленчуци и плодове - лук, краставици, тиквички, сини домати, зеле и каквото се сетиш. Само се изплаква и толкоз. А качеството наистина е много високо - моето съм го донесла от Германия през 1987 г. и още си реже перфектно. А го ползвам почти всеки ден.
За порязването - трябва да се внимава и да се работи с "калпака", който върви с рендето.
Купувай и не се колебай.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 020
Преди няколко дни си купих ренде. Пробвах го веднъж да стържа тиквички и моркови. Еми, по-лесно е с робота! Моят си стои на плота и го ползвам редовно. Рендето основно мисля ,че ще е за нарязване на тънки лентички-както са зеленчуците по китайски. Така не стават с робота. А за салати от домати,краставици,марули си ползвам съпруга   hahaha  chef. Той много обича да реже салати,купува хубави ножове и постоянно ги поддържа изключително остри. А аз какво,няма да му развалям кефа на човека!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 366
А за салати от домати,краставици,марули си ползвам съпруга   hahaha  chef. Той много обича да реже салати,купува хубави ножове и постоянно ги поддържа изключително остри. А аз какво,няма да му развалям кефа на човека!

Блазе ти ,имаш си 3 в 1  Laughing. aunt Ogg за колко си го купи?
Аз харесвам рендето именно ,че може да реже на лентички моркови и червено цвекло за една моя любима салата.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 934
Основно за зеле, пържени картофи и нещо на тъки шайби като ми потрябва. Заслужава си.
Робот нямам, но имам една приставка на пасатора и нея я ползвам за ситно кълцани работи

# 19
  • София
  • Мнения: 1 078
И аз имам и робот,и ренде (също от старите).Помня,че когато баща ми ми подари рендето,веднага се нахвърлих да го пробвам и ми се видя доста трудно.Така си отлежа може би 3-4 години,докато един ден не реших да го пробвам пак,то взе че стана Laughing Е,сега вече не го сменям за нищо.Страшно лесно и бързо се нарязва всичко.За лука направо равни няма LaughingИзползвам и трите приставки (толкова има в старото,за новото не знам) - за шайби (домати,лук и др.), на сламка картофи за пържене, зеле малко ми е пипкаво,когато трябва да го навра в този държач и обикновено остава някаква част,която донарязвам после с нож,моркови,тиквички...абе страхотна джаджа е.Направо съм учудена,като знам какви боклуци се опитват да пробутват тези по ТВ shop.

# 20
  • Мнения: 8 999
Аз нямам, но мои приятелки имат такова ренде и го ползват непрекъснато.
От ТиВи Шоп съм си купувала едни "вечни" тигани, но бяха пълен боклук, въпреки че цената не беше хич ниска. Та оттогава съм малко настроена да подхождам със съмнение към продуктите им.

# 21
  • Мнения: 2 438
Рендето е много хубаво, можеш да си направиш салата, да си нарежеш зеленчуци за готвене /мъжът ми прави чипс и слама от картофи/, да си направиш украси.

# 22
  • Мнения: 1 434
Много  съм доволна от  рендето   ...  доста  салати   съм  правила на него  Laughing С две думи заслужава си  Naughty

# 23
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145

 нямам Вьорнер, имам друго ренде,Liebher, от което също съм много доволна. Купувано е от Метро - около 18лв., така че и там може да се разгледате. Аз си го купих специално за зеле, но и за чипс е страхотно.

# 24
  • Мнения: 204
Ти ме заинтригува с тези 18 лв. Какво режеш на него, какво представлява, благодаря ти предварително. Мисля, че Libcher са качествени немски изделия за дома, а и няма доставка

# 25
  • Мнения: 19 473
Ползвам Бьорнер вече 10-12 години - не е мръднало. Режа главно лук и картофи, много е удобно. Само не зная дали няма да му се изтъпят ножовете - и тогава трябва да го хвърля.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 447
И аз ползвам такова ренде,но задължително трябва и ваничка към него иначе е по трудно и може да се порежеш.Идеално е за рязане на пушени мезета също.Не работи без шапката за рязане
особено при рязане на домати и картофи Grinning
 newsm10

# 27
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Рендето е голямо улеснение, много съм доволна Peace
Имам и комбайн, но по-често ползвам рендето. Особенно ценно е рязането на кубчета. Таратор или снежанка, пък и зарзавата за супи стават просто за секунди. Вземай и не се чуди.

# 28
  • Мнения: 2 125
Рендето на мен ми върши страхотна работа. Купих си го от Халите. Там има щанд на WS Teleshop. Не го ползвам всеки ден, но когато се наложи е идеално.

# 29
  • Мнения: 1 288
откакто сестра ми се поряза жестоко с него, е захвърлено в някой шкаф. за мен лично роботите са много по-удобни от ръчното ренде.

Общи условия

Активация на акаунт