Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте Very Happy
Леко съм притеснена от поведението на моят син напоследък.
В момента е на пет месеца и от два месеца насам,откакто "откри"палчето си,доста често го ползва за приспиване вместо гърдата на мама.Това някакси го преживях Laughing
Напоследък обаче е станал един такъв вял,прави големи паузи между кърменията(понякога до 6 часа),като,ако леко се разбуди,си лапва палеца и пак заспива-ни гък,ни мрън-никакъв знак,че е гладен...За капак последния месец почти не е отбелязал растеж-1 см и 100 гр.Което не ме притесни много,защото той е едро бебе и в началото качваше главоломно.Пишка добре-може би около 5 пъти на ден,ака веднъж дневно.
Уф,не знам имам ли реален повод за тревога или просто ревнувам от палеца му Rolling Eyes
Цитирай

Rolling Eyes
Цитирай

Банско

Ха де!
А защо не постъпиш като ревнив съпруг-да вадиш палчето и да пъхаш гърдата?
Е нощем не бих те съветвала да го правиш, за да може да поспиваш повече.
Или не иска да суче?
Това, дето казваш, че напоследък е "вял" може и да е лек повод за треовга. При всички случаи не вреди да изместиш натрапника от там, където си е мястото на гърдата по принцип Very Happy И да видиш какво ще стане Very Happy
Цитирай

Мерси,че се отзова! Very Happy
Пробвам да давам гърда,когато засмуче палеца,но той в повечето случаи я пуска и пак засмуква пръстчето.
Абе май и аз излишно се вглеждам в глупости. Laughing
Цитирай
Здравей,

Ние сме със същия проблем с палеца от месец насам. И дори когато суче от мен си пъха палеца, та ако може едновременно да папа и от двете  Confused Лошото е, че почна да не иска да суче, а само палеца да е в устата и от две седмици съм като болна вече и какво ли не опитвам, за да изместя конкуренцията, ама йок - не става  Sad
Цитирай

Здравей,

Ние сме със същия проблем с палеца от месец насам. И дори когато суче от мен си пъха палеца, та ако може едновременно да папа и от двете  Confused Лошото е, че почна да не иска да суче, а само палеца да е в устата и от две седмици съм като болна вече и какво ли не опитвам, за да изместя конкуренцията, ама йок - не става  Sad

Hug  Дано и при нас,и при вас това да е някакъв период,който скоро отминава.
Цитирай

В заешката дупка

Големият ми син също имаше такива периоди. Заспиване с палче вечер и при пробуждане нощем. 5-6 часовите паузи си ги правеше от 2 месечен, редувани с периоди на по-често сучене. Мина и замина това с палчето от самосебе си. Не съм предприемала никакви мерки за отказване.
Цитирай

Градът на котките и белите птици...

Възможно е с палчето по-добре да успява да си чеше венците   Thinking
Цитирай

Възможно е с палчето по-добре да успява да си чеше венците   Thinking
И аз това си мисля,Теди е така от месец.Можеби са зъбките
Цитирай

Варна

Ревнива си  Love Според мен с и чеше венците човека, не го  закачай.Ако искаш предложи ''чесалка",леко охладена да се успокои мъника. А за наддаването, нали не си забравила за скокообразното наддаване при  кърмачетата Love спокойно, ще си наваксате другия месец
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.