Помощ за българските деца 2

  • 14 859
  • 336
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 242
Ах, под "ние" се разбирало детето... Аха!

Чудя се, дали имат нужда от плътни пердета?

# 16
  • Мнения: 911
Оф, Сърфи, що пък на мен ми стана гадно zа момичето... Confused
Хем zвучи раzумно като идея, хем...НЕ zнам, може би е zащото жената не каzва нищичко zа момичето като човек и не се съzдава впечатлението zа топли вzаимоотношения.

# 17
  • Мнения: 911
Е, ама не се сърди, споделям впечатлението си само, на мен може да ми е гадно, а пък други да могат да го оценят Peace
Все пак е идея и може би пред абсолютната беzперпективност zа едно такова момиче един наистина реален шанс.

# 18
  • Мнения: 7 605
Така, на прима виста иzрових следните работи

мъжки
2 вълнени пуловера, от Н&М, раzмер М, модерни, много zапаzени (по4ти не ги е носил)
1 джинси (кордхоzе) на DKNY, раzмер 30, носени то4но 2 пъти
1 джинси Диzел менте  Mr. Green много zапаzени
1 модерни, неносени дънки, менте от БГ
1 панталон от лен от Х&М, раzмер 31", неносен, но летен  newsm78
2 4ифта обувки 44ти номер (тъмносини/жълти Пума, 4ерни DKNY), носени по 2, 3 пъти
1 много zапаzена тениска с къс ръкав на Джордано
1 суи4ър на Келвин Клайн, раzмер ХЛ (но определено не е толкова голям, макс. Л), zапаzен


женски
1 вълнен пуловер Кукай, раzмер С (макс., идва мн малък), носен 2 пъти
1 тениска с дълъг ръкав Еспри, раzмер С


Вси4ко е иzпрано, има ли смисъл да ги гладя, предвид, 4е в колета сигурно Ще се нама4кат? На място Ще има ли кой да ги глади преди да се предадат на децата?  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 610
Много хубава прима виста. Слагай и летните не се кахъри, ето- ще се изтърколи зимата, а лятото едва ли ще има откъде да вземат толкова хубави неща!
Дизел менте  не са менте , ако са шити в Турция.  Peace
Сърфи на мен тъкмо ми стана интересно и ти го изтри  Confused

# 20
  • Мнения: 7 605
Де да ги zнам де са Шити, ама са хубави, ка4ествени. Менте делюкс.

# 21
  • Мнения: 3 521
Гърли, още две мами от БГ(София) искат да се включат. Много моля, за адрес на нора13 или някакъв друг начин за връзка с мамите в БГ, за да не става развален телефон Praynig.

# 22
  • Мнения: 461
Пристигна втория пакет. Представа си нямам от кого е Simple Smile Риен, ти нали 2 пакета прати?
Пишете си и никовете моля, да се знае какво е дошло и какво не.
Пощальона сигурно си мисли, че съм представител на памперс Laughing

# 23
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Гърли, още две мами от БГ(София) искат да се включат. Много моля, за адрес на нора13 или някакъв друг начин за връзка с мамите в БГ, за да не става развален телефон Praynig.

сега писах на Мили на лични, да я помоля за адрес, на който да се пратят дрехите.

прати ми адреса на дома Shocked

аз мислех, че идеята е в ръцете на децата да ги дадем, не да ги пращаме до дома. да не би да съм се объркала.
някой да пише на Нора.

# 24
  • Мнения: 43
Здравейте,
Искам и аз да се включа в акцията. Приготвила съм следните неща (дрехите се перат в момента):

1. дамски кожени ботуши, 38 номер, ниска подметка, почти нови - обувани са 2-3 пъти
2. джинси H&M, размер 34, почти нови
3. тънък панталон H&M, размер 34, носен, но доста запазен
4. бяла тениска, размер S
5. къса пола H&M, размер 36 (немска  номерация), почти нова
6. кафяв вълнен пуловер, размер S, чисто нов
7. два шала, чисто нови

# 25
  • Мнения: 193
Добро утро,

ето това са момичетата от Пловдив:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=221324.320


Ето и адресите на домовете из цялата ни страна:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88405.0

Татяна, дрешките са супер, ще се радват, те са в такава възраст сега, искат да са модерно облечени.

Timshel, cool  Laughing пиши на нат ЛC за адреса!

нат до петък, 02.11.07 ли е последния срок за пускане на колет?

# 26
  • Мнения: 461
Ами сроковете сами ги определяме. Мислех на 9-ти да пътуват. Това значи, че най-късно на 8-ми трябва да са тук. 3-4 дни пътуват. Така че направете си сметка, кога да ги пуснете.

# 27
  • Мнения: 193
Ок нат значи най късно на 08.11.07 трябва да са при теб, всеки да си направи сметка!

# 28
  • Мнения: 461
Mugel, ти какво правиш във форума? Марш да четеш- предполагам знаеш какво. Аз от тази сутрин съм залегнала и сега пак изчезвам.

# 29
  • Мнения: 7 605
Но втора виста  Laughing  събрах оЩе женски работи
един вълнен пуловер на Н&М, 4исто нов, раzмер С
един панталон на Morgan de toi, френски раzмер 38 (=36 в ДЕ), много zапаzен
един zимен панталон на Халлхубер, раzмер 34, много zапаzен
едно (не много дебело) zимно яке на Еспри, менте  Laughing, пиШе 4е е Л но е С, най много М, zапаzено.

Каzвайте, да питам ли приятелката и ако да, zа какво по то4но?

Общи условия

Активация на акаунт