Харесахте ли зимни боти/ботушки за децата?

  • 2 511
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 407
 Има ботуши от миналата зима, някакви китайски, но са тествани в дълбок сняг и се оказа, че не пропускат. В Хиполенд гледах на Бикал, не бяха лоши харесвам и Бенетонските, ама цените им не ме кефят Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз лично мисля, че за зимата е по-добре да имат някаква подплата, хастар. Защото иначе много им замръзват краката.

# 32
  • Мнения: 1 180
Купих на баткото тъмнозелени ботички от "Саламандър" - с дебела подметка, кожа и нещо като плат /убедиха ме, че е непромокаем/, с тънка вълнена подплата - за скромната сума от 40 лв. Малко цвета ме смущава, ама за тия пари... По-нататък ще се огледам и за нещо "по-зимно", но по принцип няма кой знае къде да ходи по студа - от буса в училище, после обратно. А и по цял ден ако стои обут в училище с някакви много дебели ботуши, мисля, че няма да му е много комфортно.

# 33
  • София
  • Мнения: 250
аз съм си харесала такива, но още не съм купила...

А виждала ли си ги някъде по магазините а не в Интернет че не рискувам за обувки без проба!!!

# 34
  • Мнения: 1 111
 Аз съм много доволна тази година, сравнително лесно и бързо им намерих боти и ботуши-и нa двамата Geox, обаче на малкия са по-готини. :lol:Marissha, точно такива са каквито ти описваш, само че за момче, обаче имаше и страхотни такива за момиченца, че и по-голям избор.

# 35
  • Мнения: 301
Ние взехме вече ботушки от магазин 9 плюс,много са топлички и сладурски,височки са и даже вече излизаме с тях,да й е по-топличко Peace
За цената малко е висока,но за марката си заслужават парите-на Chicco са и струват 145лв.
После ще ги снимам и ще кача снимка Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 998
Аз купих от магазин CLS (Rossignol) на ROXY ботушки са има сравнително добър избор и от други марки.

# 37
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
аз съм си харесала такива, но още не съм купила...
А виждала ли си ги някъде по магазините а не в Интернет че не рискувам за обувки без проба!!!
Тези са на PRIMIGI - този модел наживо не съм го виждала обаче. Знам че добричката фирма Делфи прим ги прави по лиценз на италианците. Иначе като марка съм ги срещала в schuhkids в Мола, а ги има също и в Стил 99 в Младост до пътеките, в ЦУМ.

Общи условия

Активация на акаунт