Какъв зехтин ползвате за бебоците?

  • 1 271
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
Ползвам на Costa doro и съм доволна.

# 16
  • Троян
  • Мнения: 141
А задължително ли е ползването на зехти?При мен има доста време до момента когато ще ми трябва,но за пръв път чувам,че трябва да е зехтин задължително.

# 17
  • Мнения: 2 381
Ол' Италия купувам.
basilisk , мерси за линка  bouquet

# 18
  • Мнения: 653
А задължително ли е ползването на зехти?При мен има доста време до момента когато ще ми трябва,но за пръв път чувам,че трябва да е зехтин задължително.
разбира се, че не е задължително  Peace
зависи как сте свикнали вкъщи, аз съм свикнала да готвя на Марин с масло или олио, точно защото зехтинът не става за топлинна обработка
поне така знам, може и да греша
а и по принцип използвам много малко мазнина, като готвя
зехтин ползваме само за салата

# 19
  • Мнения: 629
А задължително ли е ползването на зехти?При мен има доста време до момента когато ще ми трябва,но за пръв път чувам,че трябва да е зехтин задължително.
Изобщо не е задължително. На теория зехтинът е изключително полезен, а при деца с АБКМ често кравето масло се изключва от менюто. А за това, че зехтинът не е подходящ за готвене - има различни видове зехтин. В средиземноморските страни се готви почти изключително с такава мазнина. И населението е с много добри показатели по отношение на сърдечно-съдовите заболявания, диабета и т.н. Все пак с какво ще се приготвя храната на детето и семейстовото като цяло е въпрос на личен избор и финансови възможности.

Общи условия

Активация на акаунт