Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте мами! Моля ви споделете с мен, възможно ли е да има криза в третата година на детето? Намирам рязка промяна в характера на дъщеря ми. Капризна и абсолютно като завързана за мен.Болезнено приема излизането ми от къщи за работа (а преди не сме имали такива проблеми). Дали съществува нещо подобно като криза във възрастта или е някакво временно неразположение? Благодаря ви!

# 1
  • UK/София

Има, има!

Детето ми е на 3г.1м.и е нещо страшно ooooh!Миналата седмица се тръшкаше пред кабинета на педиатърката и го вкарах вътре влачейки го като мръсен парцал.Жената ми обясни, че е нормално, защото това е първия пубертет.

Аз бях чела във форума, че той е между втората и третата година и се гордеех как го е пропуснал, но съм била в грешка.

Дано съм те успокоила малко Simple Smile

# 2
  • в Надежда-та
мммммм, това не го знаех. Мерси Simple Smile

# 3
# 4
Криза, породена само от възрастта, не считам че съществува. Не съм имала сложности през пубертета. Синът ми е почти на осем и няма година от живота му, която мога да определя като "кризистна". Малкият кара втората си година и е далеч въобще от "кризи" и други извънредни състояния. Не мисля, че възрастта тук има пръст.

# 5
  • София
Има имааа и не само в 3-тата, но и всяка една година си има някаква криза  ooooh!

# 6
  • близо до Витоша
Има имааа и не само в 3-тата, но и всяка една година си има някаква криза  ooooh!

взе ми го от клавиатурата  Crossing Arms

# 7
  • София
Т. нар. "бебешки пубертет". При Калина започна по-рано обаче и вече отшумява.
Ако дъщеричката ти е тръгнала на детска градина, това обяснява промяната в настроението и поведението й.

# 8
  • София

взе ми го от клавиатурата  Crossing Arms

извинявай мило другарче повече няма да правя така  Joy   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт