Още малко бебенце сладко - ДЕКЕМВРИ ще бъдеш при мама и татко!

  • 12 810
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 078
Moonlight ,а случайно да не си разчесала мястото,ако те е сърбяло нестърпимо? newsm78 На мен ми се е случвало (е,преди бременноста,та нямах такива притеснения,но знам усещането какво е),възможно е да си разкървавила лигавицата.
Иначе кремчето ще те облегчи,бъди сигурна.

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 18:41 от veshti4ka

# 61
  • Мнения: 70
Ами при това положение, отивай задължително. Хайде успех, с теб сме Hug

# 62
  • Мнения: 114
Да Moonlight-отивай бързо на док и стискам палци да е по-малкото зло и скоро и бързо да се оправяш.Преди 2 год.и  аз бях хванала едни гъбички от един басейн и тогава си самопредписах Клотримазол,който ми помогна мигновено.Но в твоя случай по-добре е да се консултираш със спесиалист.Късмет  Hug

# 63
  • Мнения: 482
Moonlight, успех! Да кажеш след прегледа как си.

# 64
  • Мнения: 6
 
 
Moonlight   
 Знам ,че не трябва да си правиш каквито и да е влагалищни промивки ,тръбата която отива до бебето е отворена и всички микроби вкарваш при него,на мен лятото ми забраниха да ползвам басеин ,а ти му набиваш мърсотия директно да не мислиш че това е стерилна вода ,направи като редуваш измиване със смрадлика после със сода за хляб ,външно без сапун . А мамчета  течението някой които имат ако няма мирис и сърбеж не е страшно почти всяка бременна го получава
 

# 65
  • Мнения: 6
Който е по-чувствителен долу да ползва сапун на СЕБА-МЕД,малко е скъп но си струва,много сапуни и омекотители предразполагат към гъбички,а този сапун е сапун но така да се каже без сапун в него страхотен е даже и за бебета

# 66
  • Мнения: 280
Мунлайт, най-добре е да се види от лекар, така че правилно си се насочила. Шега не бива с тия работи, пък и ти имаше и разкритие 2см. . Успех и веднага да се отчетеш след прегледа, че те мислим всички.

# 67
  • София
  • Мнения: 210
Мунлайт, стискаме всичките налични палци.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Дано не се окаже нищо сериозно. Ако утре до обяд нямаме новини ще притесня мъжо й за информация.


# 68
  • Мнения: 277
мунлайт, дано не е сериозно и да намерят причината и лечението бързо

мами, мерси за съветите, явно и аз ще си я мия помпата с вода. ще занеса и едно шише. изглежда навсякъде е различно по болиниците, ама тук как да пита човек. не познавам някой, който да е раждал в тая болница. но ще настоявам да ми дадат детето по - рано, че съм се уплашила (то голям плашко) дали ще ми тръгне кърмата и дали бебето ще суче. казват, че възможно по - скоро, ако не веднага, трябва да го сложиш на гърдата

# 69
  • София
  • Мнения: 2 844
Добър вечер! Влизам съвсем за малко- да ви изчета, че още не сме вечеряли. Blush

Мунлайт, с тия работи шега не бива и то месец преди раждането. Бягай веднага на лекар и после да докладваш! Naughty

Тони, знаех си, че всичко ще е наред. Спокс, ще устискаш до 7-ми! И аз все това си викам - да устискам до 7-ми ноември, пък после да става каквото ще! Mr. Green

Венчо, ако се съди по моето възтановяване след първото секцио, въобще няма да имаш никакви проблеми за ски през февруари, така че не го мисли! Peace

Мами, дето ще ви се налага секцио - не е страшно, бре, имайте ми доверие! Стига да сте настроени позитивно, възтановяването е за дни! Hug

Вещичка, не ти личи, че си рускиня по нищо, въобще нямаш акцент. Но понеже съм голям русофил, използвам случая да ти кажа, че си много хубава, много ме впечатли на срещата. Харесвам такава мека, славянска хубост!  bouquet Макар че, като се замисля, аз май повече мязам на рускиня от теб. Joy

Валка, така сме Раците- обичаме пийването и хапването! Ох, как бих ударила една Маргарита или пък джин с тоник! Tired

# 70
  • Мнения: 13
Moonlight, стискам палци всичко да приключи благополучно,но ще трябва да отиденш на лекар задължително.Ние сме с теб fingerscrossed fingerscrossed
Хихи,разбирам те напълно,че искате да се приберете.Когато си оставил" нещо" в България(близки,приятели и т.н) и щом от самото начало сте решили да се върнете един ден ясно е,че не сте "пуснали корени".Ние пък обратно още като дойдохме преди 7 години решихме,че тук ще се установим.А и нищо не ни задържа в Бг(само родителите малко ни липсват),повечето ни приятели са тук,нямаме си недвижимо имущество,а тук вече си имаме и така.
Ох, и аз много се притеснявам,че ще се налижи да родя по-рано(дано се заблуждавам)Ама като си гледам корема как расте,май околоплодните ми води не намаляват и не знам какво ще ми сервират като отида на ехограф другата сряда.В понеделник съм на ЖК да видим и акушерката какво ще каже.Обощо взето доста съм изумена и едни лоши мисли ме спохождат.....ще се опитам обаче да не мисля негативно.

# 71
  • Мнения: 219
Върнахме се преди малко,прегледаха ме и казаха,че е възпаление на пикочните пътища,вероятно с нещо друго,защото имам във влагалището доста обилно и гъсто течение,и от него идва сърбежа и тн,2в1 Laughing
Изписаха ми антибиотик Зинат,да го пия поне докато излезе резултата от секрета и хич не ми се ще,но няма начин.
Благодаря ви много на всички за палците Hug Hug

# 72
  • Мнения: 114
Moonlight -радвам се,че наистина е по-малкото зло.Пий си антибиотика и ще стискам палци всичко скоро да бъде наред.

# 73
  • Мнения: 534
Moonlight  Hug
Аз ви чета цял ден, но нали си имам все още гости та не смогвам и да напиша някой и друг ред...тази вечер са на гости (свекърва ми има брат тук) и ние сме поразхлабени откъм вечеря...снощи откарахме до 1ч. и сутринта съм се събудила за първи път в 6:30ч...
Клер-че, не зная защо, но и аз съм много спокойна относно секциото...може би защото имам пълно доверие на доктора, а и акушерка ми е приятелка...може да е по-мизерно в нашата болница, но това ще се преживее...важното е всичко да е ок...
нашата мома днес е много пасивна...ей одеве ме срита за малко и пак се кротна...уморена е сигурно Wink
пазете се момичета, мъничко остана Praynig
лека вечер от мен!

# 74
  • Мнения: 114
Дари 76 -излиза четвърта серия на Saw.Смея да те информирам,защото нали си фен на хорора  Simple Smile.Не съм проверявала,но може и да си ги свалиш вече.

Общи условия

Активация на акаунт